Wiosenne menu już dostępne w Starbucks. Wraca sporo propozycji na zimno

Wiosenne menu już dostępne w Starbucks. Wraca sporo propozycji na zimno

Starbucks wprowadza wiosenne menu na wiele dni przed kalendarzowym rozpoczęciem kolejnej pory roku. W tym roku sieć kawiarni przygotowała sporo nowości. 

Menu w Starbucks - wiosna 2024

W wiosennym menu Starbucks, które jest dotępne w kawiarniach od 5 marca 2024 roku znajdziemy propozycje na zimno, jak i na gorąco. Sprawdzamy ofertę.

Pierwsze promienie słońca, śpiew ptaków i… Iced Caramelised Macadamia Oat Shaken Espresso od Starbucks. Ten wyjątkowy napój to połączenie delikatnej kawy, kremowego napoju owsianego i słodkich nut karmelu i orzechów makadamia. Linia Iced Shaken Espresso zadebiutowała w Starbucks dwa lata temu i natychmiast podbiła serca Gości. W nowej wiosennej odsłonie, Iced Caramelised Macadamia Oat Shaken Espresso ma zapewnić jeszcze więcej orzeźwienia.

W tej serii, bazującej na jasno palonej kawie Starbucks Blonde® Espresso, nasi Goście cenią sobie przede wszystkim wyjątkowe dopasowanie tworzonych ręcznie warstw. Dzięki oryginalnej technice napój chłodzi się szybko i pozwala idealnie połączyć się wszystkim składnikom, wydobywając z nich pełnię smaku. Z ogromnym doświadczeniem naszych Baristów i kawowym rzemiosłem w sercu marki, napoje Starbucks Iced Oat Shaken Espresso są symbolem jej dziedzictwa, które prowadzi nas już od ponad 50 lat.

Paula Chudzińska, Brand Manager Starbucks Polska

Nowa oferta Starbucks to nie tylko pyszne napoje dostępne w kawiarniach. To także sezonowa kawa ziarnista, którą można zabrać ze sobą do domu i celebrować wiosnę w zaciszu własnego mieszkania. W marcu w ofercie kawiarni znaleźć można Spring Season Blend, w której spotkała się wyjątkowa mieszanka ziaren z Ameryki Łacińskiej, Azji i Pacyfiku. To połączenie tworzy propozycję wyróżniającą się słodkimi nutami krzewu miodowego i wyrafinowanym kakaowym akcentem.

Truskawkowa matcha w Starbucks

Dla poszukujących absolutnej nowości sezonu, Starbucks przygotował fantastyczną propozycję bez kawy! Iced Strawberry Matcha Latte to połączenie łagodnej matchy, zakończonej waniliowym akcentem, z truskawkową pianką, która dodaje jej oryginalnego smaku. Obok takiego napoju nie sposób przejść obojętnie!

foto: mat. prasowe

Reklama