McDonald's zaskakuje nową promocją. Niecodzienny zestaw za mniej niż 20 zł

McDonald's zaskakuje nową promocją. Niecodzienny zestaw za mniej niż 20 zł

Super Combo – to właśnie pod tą nazwą znajdziemy najnowszą promocję w McDonald's. Sieć fast food po raz pierwszy wybór kanapki oddaje w ręcę klientów. Od 4 marca mogą oni samodzielnie skomponować swój zestaw. Jego cena to mniej niż 20 zł.

Super Combo w McDonald's

Burger z kurczakiem w panierce czy soczystą wołowiną? A może wariant nieco bardziej hot z dodatkiem papryczki jalapeño? W ramach promocji Super Combo McDonald's pozostawia wybór klientom. Nie zmienia się jednak cena. 

Super Combo daje możliwość wszystkim fanom złotych łuków samodzielnego stworzenia posiłku, dobierając do średnich frytek oraz średniego napoju dwa ulubione burgery.

Super Combo - z jakich kanapek można wybierać?

W ramach promocji Super Combo można wybierać spośród pięciu różnych kanapek:

  • Cheeseburger,
  • Hamburger,
  • Jalapeño Burger,
  • Chikker® ,
  • Red Chikker®.

Sugerowana cena zestawu Super Combo to 19 zł. Może się ona jednak różnić (nieznacznie) w zależności od restauracji.

O niecodziennym zestawie w McDonald's będzie głośno

Wprowadzeniu do oferty McDonald’s zestawu Super Combo towarzyszy kampania, w ramach której zaplanowano emisję spotu w telewizji, kinie i na platformach VOD. Uzupełnieniem są szerokie działania marketingowe obejmujące radio, digital, reklamę OOH.

Za strategię oraz realizację kampanii odpowiada agencja DDB, planowanie i zakup mediów powierzono domowi mediowemu OMD a social media obsługuje Dentsu Creative (Isobar).


foto: mat. prasowe

 

Reklama