InPost Fresh z nową dyrektor zarządzającą. Kto pokieruje platformą zakupową?

InPost Fresh z nową dyrektor zarządzającą. Kto pokieruje platformą zakupową?

InPost Fresh to rozwijana przez logistycznego giganta platforma, za pośrednictwem której klienci mogą dokonać zakupów. Początkowo za jej rozwój, jako dyrektor zarządzający, odpowiadał Marcin Dakowski. Właśnie się to zmienia. Firma poinformowała o sporych zmianach.

Beata Podleśna-Gumkowska nową dyrektor zarządzającą InPost Fresh

W wyniku awansu stanowisko dyrektor zarządzającej pełni od teraz Beata Podleśna-Gumkowska, która z firmą InPost związana jest już od niemal dwóch lat. Do tej pory w zespole InPost Fresh pełniła rolę Business Unit Director.

Wcześniej Beata Podleśna-Gumkowska przez ponad 6 lat pracowała w Allegro.pl, a także zdobywała doświadczenie wGrupie EMAG, rozwijając wiele platform i kategorii produktowych.

InPost zamierza rozwijać platformę zakupową

Jako nowa dyrektor zarządzająca Beata Podleśna-Gumkowska skupi się na rozwoju platformy InPost Fresh, która – jak zaznacz prezes InPost Rafał Brzoska – jest ważnym filarem rozwoju Grupy w Polsce. "Intensywnie pracujemy nad ofertą i zasięgiem tej usługi – dlatego cieszę się, że stery nad nią przejmie tak doświadczona menedżerka, jak Beata Podleśna-Gumkowska" – zaznacza Rafał Brzoska.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z INFORMACJAMI Z RYNKU:

Obserwuj nas w Google News

Platforma InPost Fresh oferuje klientom produkty z 6 kategorii produktowych: Produkty Spożywcze, Chemia gospodarcza, Produkty dla Dzieci, Produkty dla Zwierząt, Kosmetyki, Zdrowie. Już teraz klienci mogą wybierać spośród ofert od ponad 230 wyspecjalizowanych sprzedawców oraz szeregu promocji, które co tydzień mogą znaleźć w aplikacji. 


foto: Beata Podleśna-Gumkowska, nowa dyrektor zarządzająca InPost Fresh (mat. prasowe)