To drugi taki sklep w portfolio Żabki. Jest zlokalizowany na stacji paliw [FOTO]

To drugi taki sklep w portfolio Żabki. Jest zlokalizowany na stacji paliw [FOTO]

Żabka otworzyła kolejny sklep na stacji paliw. To druga placówka sieci tego typu przeznaczona nie tylko dla zmotoryzowanych klientów. Prócz standardowej oferty produktowej Żabki, asortyment został dostosowany dla kierowców.

Żabka na stacji paliw

Kolejny sklep Żabka na stacji paliw to efekt długotrwałego i złożonego projektu realizowanego przez departament ekspansji – dział nowych formatów – w ścisłej współpracy z pozostałymi departamentami firmy.

Pierwsza, pilotażowa Żabka na stacji paliw została uruchomiona w listopadzie 2021 r. na stacji Rakieta, zlokalizowanej w miejscowości Krosno k. Mosiny (woj. wielkopolskie). W 2024 r. sieć planuje otwierać kolejne sklepy na stacjach paliw, aby nie tylko oferować klientom dobrze znane produkty i usługi, ale też tworzyć wartość dodaną do formatu, jakim jest stacja paliw.

Kolejny sklep Żabka czynny 24h na dobę

Żabka na stacji paliw Viwa zlokalizowana jest w Opolu przy ul. Prószkowskiej 71. Sala sprzedaży sklepu liczy prawie 80 mkw. Obiekt zapewnia 16 miejsc parkingowych. Placówka będzie otwarta przez całą dobę, przez siedem dni w tygodniu.

W nowootwartej placówce Żabka nie zabrakło asortymentu dostosowanego pod zmotoryzowanych klientów, w tym kawy na wynos oraz ciepłych przekąsek z oferty gastronomicznej Żabka Café, a także produktów typowo motoryzacyjnych. Klienci mogą także zapłacić w sklepie za zakupione paliwo.

Cieszę się niezmiernie z otwarcia naszego sklepu. To duży krok dla nas wszystkich i jestem przekonany, że przyciągniemy tu wielu klientów, którzy docenią naszą unikalną ofertę. Jest to pierwszy sklep w takim formacie w naszej okolicy i jestem dumny, że mogłem przyczynić się do tego sukcesu. Chciałbym podziękować wszystkim pracownikom za ich ciężką pracę i zaangażowanie. Mam to szczęście mieć tak dobrze zgrany zespół! Wierzę, że razem osiągniemy wiele sukcesów!

Tomasz Franczak, franczyzobiorca prowadzący Żabkę na stacji paliw Viwa w Opolu

Stacja paliw Viwa oferuje kompleksowe usługi, w tym tradycyjne tankowanie oraz wysokiej jakości myjnię ręczną i automatyczną. Uruchomienie w tej lokalizacji sklepu Żabka, której produkty i usługi są dobrze znane konsumentom, wnosi dodatkową wartość do oferty stacji.


foto: mat. prasowe

Reklama