Przed nami I Bieg Almette Doliną Liwca. Wśród nagród lot balonem Almette

Przed nami I Bieg Almette Doliną Liwca. Wśród nagród lot balonem Almette

I Bieg Almette Doliną Liwca 2024 odbędzie się już 25 maja. To wyjątkowe wydarzenie sportowe jest organizowane przez klub sportowy Aktywni Węgrów oraz producenta serka Almette pod patronatem Burmistrza Miasta Węgrów. Na laureatów czeka wiele atrakcyjnych nagród, w tym voucher na lot balonem Almette oraz zaproszenie do zakładu Hochland i przygotowanie własnej wersji puszystego serka Almette.

I Bieg Almette Doliną Liwca 2024

I Bieg Almette Doliną Liwca ma na celu jednocześnie promocję walorów turystycznych okolicy, popularyzację sportu jako elementu zdrowego stylu życia oraz umożliwienie sprawdzenia swoich możliwości w rywalizacji sportowej. Start i meta biegu zlokalizowane będą przy zalewie w Węgrowie

W czasie imprezy odbędą się dwa biegi dla dorosłych na dystansie 6 i 24 km oraz Nordic Walking na 6 km. Ponadto zaplanowano także biegi dla dzieci i młodzieży, w tym specjalny odcinek dla przedszkolaków.

Organizatorzy przewidzieli wiele atrakcyjnych nagród – zostaną one rozlosowane wśród wszystkich uczestników w kategorii wiekowej 18-100 lat, którzy ukończyli zawody. Na laureatów czekają m. in.:

  • voucher na lot balonem Almette,
  • voucher na spływ doliną Liwca,
  • voucher na skok ze spadochronem,
  • voucher na latanie w tunelu aerodynamicznym,
  • zaproszenie do zakładu Hochland, gdzie zwiedzanie połączone zostanie z możliwością przygotowania własnej wersji pysznego serka Almette.

Wyzwanie dla pracowników Hochland

Producent puszystego serka Almette przygotował także wewnętrze wyzwanie dla swoich pracowników. W ramach programu "14 tygodni aktywnych przygotowań ze smakiem do Biegu Almette" będą mogli od Ambasadorów akcji dowiedzieć się m.in. jak zbudować formę, jak stworzyć idealny plan treningowy czy jak poradzić sobie z przetrenowaniem i kontuzją.

Wszystkich chętnych pracowników naszych zakładów zapraszamy do grupy „Mission Possible” na Whatsapp, gdzie codziennie nasi ochotnicy wspólnie motywują się ćwiczeniami do aktywności i budowania formy. Rolkę z przygotowań wrzucimy na Facebooka i pokażemy, jak dajemy radę i jak świetnie się przy tym bawimy.

Michalina Merta, dyrektor zakładu produkcyjnego Hochland Polska w Węgrowie

foto: mat. partnera

Reklama