Hochland na Expo Sweet 2024

W warszawskim Centrum Expo XXI trwają największe w Polsce targi branży cukierniczej i lodziarskiej – Expo Sweet. Wśród niemal 200 wystawców nie zabrakło stoiska Hochland Professional, czyli działu oferującego produkty i profesjonalne rozwiązania przeznaczone dla branży HoReCa.

Targi Sweet Expo 2024, największe i najsłodsze źródło wiedzy oraz inspiracji w Polsce potrwają do 28 lutego 2024 roku. Odwiedzający mogą skorzystać ze szkoleń prowadzonych przez mistrzów cukiernictwa, poznać nowości produktowe i smakowe oraz rozwinąć kontakty biznesowe.

Na odwiedzających 36-metrowe stoisko Hochland Professional czekają specjały przygotowane z wykorzystaniem produktów dostępnych w ofercie Food Service Hochland Professional. Goście mogą m. in. spróbować jak smakuje monoporcja o smaku matcha z musem serkowym z użyciem sera Creamland czy nowatorska forma torciku z kremem cukierniczym na bazie Cremette.

To jednak nie wszystko, co przygotował dla odwiedzających targi producent. Ambasador marki Hochland Professional, mistrz cukiernictwa Mariusz Górecki, zaprasza dodatkowo do wzięcia udziału w pokazach cukierniczych, takich jak tynkowanie tortów.

To także, jak przypomina Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska, idealna okazja do dołączenia do Akademii Hochland: Goście targów Expo Sweet jako pierwsi mogą otrzymać zaproszenie do Akademii Hochland Professional, gdzie czekają na nich liczne korzyści i promocje.

Ten innowacyjny program skierowany jest do profesjonalistów z branży HoReCa, restauratorów, właścicieli lokali gastronomicznych oraz pracowników, którzy chcą poznawać nowe przepisy i trendy rynkowe, a na co dzień pracują z produktami z oferty Hochland Professional.

Gdzie znajduje się stoisko Hochland Professional? Producent zaprasza do HALI 1, STOISKO 1-37

Bilety na targi Expo Sweet 2024 kupić można na stronie www.exposweet.pl.


foto: mat. prasowe

Reklama