Ahmad Tea London startuje z nową kampanią. Rzuca w niej kilka wyzwań

Ahmad Tea London startuje z nową kampanią. Rzuca w niej kilka wyzwań

Ahmad Tea London w nowej kampanii zachęca do wspólnego spędzania czasu z bliskimi przy kubku gorącej herbaty, tworząc przestrzeń do zacieśniania więzi.

Psycholożka Karolina Tuchalska-Siermińska podkreśla, że utrzymanie satysfakcjonujących relacji wymaga systematycznej pracy i zaangażowania obu stron. Kluczowym elementem w budowaniu głębokiej miłości i przyjaźni jest regularne, wspólne spędzanie czasu. Ahmad Tea London, we współpracy z ekspertką zachęca do zadbania o relacje z bliskimi.

Kampanii towarzyszą wyzwania konkursowe. Co tydzień uczestnicy otrzymują nowe zadanie, które ma zachęcić do jakościowego spędzania czasu przy filiżance herbaty w towarzystwie najbliższych.

Jesteśmy przekonani, że pielęgnowanie relacji to klucz do wzajemnego zrozumienia. Dążymy do szerzenia świadomości o znaczeniu jakościowego budowania relacji z rodziną i przyjaciółmi, jak również z samym sobą. W tym celu nawiązujemy współpracę z ekspertami ds. zdrowia psychicznego, zachęcając jednocześnie do uważności względem naszego czasu i czerpania przyjemności z bliskości otaczających nas osób.

Małgorzata Wesołowska-Rucińska, Marketing Manager w firmie Levant Foods, oficjalnego dystrybutora marki Ahmad Tea London.

Wyzwanie nr 1: Wyraź miłość o poranku

Życiowy partner lub partnerka to osoba, z którą widzimy się niemal codziennie. Jej obecność jest oczywista, ale w codziennym zgiełku często zapominamy o swojej drugiej połówce. Wielkie wyjścia wymagające pieniędzy i siły nie są konieczne. Intymność i zaufanie buduje się przez codzienne, drobne gesty, czułe spojrzenia i wsparcie w trudnych chwilach.

Zbudowanie zrównoważonej relacji nie odbywa się samoistnie, wymaga świadomego zaangażowania i przede wszystkim pracy. Kluczowym aspektem jest obecność, otwarta komunikacja i wzajemna uważność na potrzeby drugiej strony.

Karolina Tuchalska-Siermińska, psycholożka

W pierwszym tygodniu wyzwania ustawcie budzik 30 minut wcześniej niż zwykle. Zaparzcie kubek gorącej herbaty i zjedzcie wspólnie z partnerem lub partnerką śniadanie. Zyskacie tym samym czas na chwilę rozmowy i wzmocnienie uczuć.

Wyzwanie nr 2: Znajdź czas dla przyjaciół

Miłość w związku jest bardzo ważna, ale jedna osoba nie jest w stanie zaspokoić wszystkich potrzeb społecznych. Psycholożka podkreśla nawet, że oczekiwanie, by tak było, jest nierealne i krzywdzące dla obu partnerów. Dlatego, tak ważnym jest świadome budowanie i czerpanie wartości z różnorodnych relacji, które mogą zaspokajać rozmaite potrzeby na wielu poziomach bliskości i zaangażowania.

W drugim tygodniu Ahmad Tea London zachęca do zaproszenia przyjaciółki lub przyjaciela na herbatę. Czas z bliską osobą to idealna okazja do rozładowania napięcia, zatrzymania się na chwilę i doświadczania chwili. Wystarczy kubek herbaty, ulubione słodycze i wygodna kanapa. To czas dla was, można milczeć, śmiać się i płakać. To właśnie takie chwile są fundamentem prawdziwej przyjaźni.

Wyzwanie nr 3: Czas to najcenniejsze, co możesz dać dziecku

Dzieci uwielbiają bawić się, odkrywać świat i szaleć. Jednak z biegiem lat, dziecięca beztroska ustępuje miejsca obowiązkom, pracy i codziennym zmartwieniom. Rodzice mają szansę na to, żeby wrócić do młodzieńczych lat i spojrzeć na świat oczami swojej pociechy.

W trzecim tygodniu wyzwania zaplanuj wspólny czas z dzieckiem. Tego dnia możesz zbudować bazę z koców i poduszek, porysować lub wybrać się na długi spacer, skakać po kałużach, a po powrocie ogrzać się przy kubku herbaty, wsłuchując się to, co dziecko chce ci opowiedzieć.

Zacieśnij sąsiedzkie więzi

Bliskie relacje, niezależnie od ich charakteru pełnią istotną rolę w formowaniu zdrowia psychicznego i fizycznego. Zgodnie z badaniami przeprowadzonymi na Uniwersytecie Harvarda[1], obejmującymi ponad 80 lat obserwacji, udane więzi interpersonalne mają pozytywny wpływ na poziom szczęścia, satysfakcję oraz poczucie spełnienia, a nawet przewidywaną długość życia.

Jeszcze nie tak dawno temu sąsiedzi tworzyli zgrane społeczności, gdzie wzajemna pomoc i bliskie relacje były naturalną częścią życia. Ktoś pożyczył cukier, wyprowadził psa, a sąsiadka znała imię każdego dziecka w okolicy. Z biegiem czasu, relacje zaczęły się rozluźniać, niektórzy przeprowadzili się w nowe miejsca. Zdarza się, że nie znamy nawet najbliższych sąsiadów. Warto czerpać z doświadczeń poprzednich pokoleń i spróbować zbudować przyjazną wspólnotę, bo życie w zgranej społeczności jest przyjemniejsze. Dlatego zaproś na herbatę sąsiada, poczęstuj kawałkiem ciasta i spędź QualiTEA time z osobą, którą codziennie mijasz w drodze do pracy czy sklepu.

Każda filiżanka herbaty Ahmad Tea London ma być zaproszeniem do budowania silnych więzi. Wspólnie spędzony QualiTEA time to nie tylko chwila relaksu, ale też momenty, które sprawiają, że nasze relacje są trwalsze i głębsze.


źródło/foto: mat. prasowe

[1] Waldinger R., Schulz M.; The Good Life: Lessons from the World's Longest Scientific Study of Happiness; Wydawnictwo Ebury Publishing, 2023

Reklama