Da Grasso otwiera nowy lokal. Znacznie różni się od pozostałych [FOTO]

Da Grasso otwiera nowy lokal. Znacznie różni się od pozostałych [FOTO]

W Łodzi pojawiła się trzynasta już restauracja Da Grasso. Punkt usytuowany w samym centrum miasta przy ul. Piotrkowskiej 65 jest też pierwszą restauracją sieci, która została zaprojektowana w nowej identyfikacji wizualnej marki.

Da Grassso w Łodzi: Nowa identyfikacja, zupełnie nowy wystrój

Nowy lokal sieci Da Grasso w Łodzi to pierwsza pizzeria marki w Polsce otwarta w nowym wystroju - tuż po zmianie identyfikacji wizualnej sieci. Klienci na pewno zauważą odświeżone logo, nowe barwy, motyw graficzny, a także nowe hasło towarzyszące marce: "Wszystko dobrze"

Ta restauracja to moje kolejne przedsięwzięcie pod marką Da Grasso, jednak pierwsze w zupełnie nowej, świeżej odsłonie. Zmienione logo, kolorystyka oraz nowe hasło przewodnie, a nawet nietypowe wlepki z pewnością przyciągną nie tylko stałych, ale również nowych klientów. Ponadto, nasze odświeżone menu oferuje jeszcze większą różnorodność smaków i nowości kulinarne, które odpowiedzą na naprawdę różnorodne gusta kulinarne naszych gości.

Leszek Szwajcer, właściciel lokalu

Nowa identyfikacja Da Grasso po raz pierwszy ujrzała światło dzienne w drugiej połowie stycznia 2024 roku, kiedy to sieć oficjalnie poinformowała o zmianach. Zmieniło się logo, a także barwy Da Grasso. Restauracja w Łodzi jest pierwszą spośród około 180 pizzeri, która jest zgodna z nowym brandingiem sieci.

Restauracja przy ulicy Piotrkowskiej 65 jest otwarta 7 dni w tygodniu (poniedziałek-czwartek; niedziela – 12:00-22:00; piątek-sobota – 12:00-00:00).


foto: mat. prasowe

Reklama