Shoper nawiązuje współpracę z NestBank. Właściciele e-sklepów zyskają nową możliwość

Shoper nawiązuje współpracę z NestBank. Właściciele e-sklepów zyskają nową możliwość

​Shoper nawiązał współpracę z Nest Bankiem. Dzięki temu klienci Shoper mogą skorzystać z oferty konta, limitu lub kredytu firmowego w Nest Banku. Zakładając konto firmowe w Nest! poprzez platformę Shoper przedsiębiorca będzie mógł zyskać do 700 zł.

Nest! rozwija swoją sieć partnerstw

Po współpracy z IKEA oraz Allegro przyszła pora na kolejnego mocnego partnera z branży e-commerce. Dzięki temu przedsiębiorcy, którzy korzystają z usług Shoper, zyskają nie tylko wsparcie w rozwoju firmy online, ale też  wygodny dostęp do produktów finansowych, które pomogą im skalować swój biznes.

Współprace takie jak ta stanowią istotny element naszej strategii rozwoju, bo dzięki nim docieramy do kolejnych przedsiębiorców, którzy uzyskują łatwy dostęp do przeznaczonych dla nich produktów.

Marek Szcześniak, dyrektor zarządzający obszarem innowacji i rozwoju biznesu w Nest Banku

Shoper to lider rozwiązań e-commerce w Polsce. Firma dostarcza niezbędną infrastrukturę dla handlu internetowego. Oprócz oprogramowania do prowadzenia sklepu internetowego oferuje również szereg usług wspierających sprzedaż.

 

Rozszerzamy ofertę dostępnych sprawdzonych usług finansowania e-biznesu o rozwiązania dostarczane przez Nest Bank. Przedsiębiorcy otrzymają jeszcze szerszy dostęp do produktów finansowych dostosowanych do potrzeb sklepów internetowych: kredytu, limitów i rachunku bankowego dla firm. Wszystko w możliwie wygodny sposób, dostępne bezpośrednio z Panelu Klienta Shoper.

Łukasz Piechowiak, Head of Financial Services w Shoper

Shoper x NestBank. Na czym polega wpsółpraca?

Właściciele e-sklepów na platformie Shoper po zalogowaniu do Panelu Klienta mogą sprawdzić ofertę finansowania w Nest Banku. Zainteresowani kredytem gotówkowym lub limitem w koncie wypełniają odpowiedni formularz kontaktu. Następnie z klientem kontaktuje się indywidualny opiekun z Nest! i przygotowuje ofertę, dostosowaną do jego potrzeb.

Ofertę kredytu lub limitu dla JDG przedsiębiorca otrzyma bez wychodzenia z domu. Umowę może podpisać w jednej z placówek lub w innym, uzgodnionym miejscu.

Dodatkowo Nest Bank przygotował dla przedsiębiorców ofertę kredytu gotówkowego „na klik”. Przez proces wnioskowania mogą oni przejść całkowicie online. Umowa wówczas może być podpisana zdalnie, a środki mogą być dostępne nawet w 24h, bez konieczności wychodzenia z domu lub biura.

Dodatkowy bonus za założenie konta

Sprzedawcy działający na platformie Shoper mogą też otworzyć BIZnest Konto i zyskać dodatkowy bonus. W ramach promocji czeka na nich nawet do 700 zł premii:

  • 100 zł – jeśli w ciągu 30 dni po otwarciu BIZnest Konta i udzieleniu zgody marketingowej na wszystkie kanały kontaktu zalogują się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej
  • 6 x 100 zł – 100 zł przez kolejnych 6 miesięcy za zapewnienie miesięcznych wpływów min. 5 000 zł oraz wykonanie min. 3 dowolnych płatności spośród: płatność BLIK, operacja kartą, przelew.

źródło/foto:mat. prasowe

Reklama