Netto organizuje "wielką wyprzedaż". Produkty będą specjalnie oznaczone

Netto organizuje "wielką wyprzedaż". Produkty będą specjalnie oznaczone

Najbliższe tygodnie będą wyjątkową gratką dla poszukiwaczy okazji. W sieci sklepów Netto ruszyła właśnie wielka wyprzedaż, obejmująca wybrane artykuły spożywcze, chemię oraz produkty z kategorii non-food, w tym np. sprzęt sportowy, tekstylia czy dekoracje. Akcja potrwa do końca marca lub do wyczerpania zapasów.

Wyprzedaż Netto 2024

Trwająca wyprzedaż to dobry moment na zakup produktów, które przydadzą się w każdym domu. Obniżki mają sięgać nawet 40% i obejmują wybrane artykuły spożywcze oraz te z kategorii chemia, na przykład kosmetyki czy chemię domową.

AKTUALNE PROMOCJE I KONKURSY W SKLEPACH

PRZEGLĄDAJ TERAZ

Szczególnie interesująca jest promocja obejmująca artykuły przemysłowe, zwłaszcza ze względu na poziom obniżek, sięgający aż do 60%. Upolować można m.in. ciekawe artykuły gospodarstwa domowego, sprzęt sportowy, tekstylia, akcesoria dla zwierząt czy dekoracje.

Każdy sklep Netto – inna ciekawa oferta

Co oznacza tego typu wyprzedaż? Że asortyment objęty akcją może się różnić w zależności od sklepu. Jest to zatem doskonała okazja, by odwiedzić nie jeden, a kilka sklepów Netto, sprawdzając dostępną ofertę wyprzedażową. Znajduje się ona w specjalnie wyznaczonym miejscu, a dodatkowe oznaczenia sprawiają, że trudno ją przeoczyć. 

Wielka wyprzedaż Netto trwa od 19 lutego do 30 marca. Produkty objęte promocją rozpoznamy po żółtej naklejce. Więcej informacji znajduje się w sklepach oraz na stronie internetowej sieci Netto.


foto: mat. prasowe

Reklama