Żabka uczy przyszłych przedsiębiorców. Rusza drugi nabór na dedykowany kierunek

Żabka uczy przyszłych przedsiębiorców. Rusza drugi nabór na dedykowany kierunek

W ubiegłym roku Żabka wspólnie ze Szkołami policealnymi TEB Edukacja zainicjowała powstanie kierunku nauczania "ABC Biznesu – podstawy własnej działalności". Właśnie ruszył nabór na kolejną edycję. 

Kierunek dla przyszłych przedsiębiorców

"ABC Biznesu – podstawy własnej działalności" jest dwusemestralnym kursem, który w dziesięć miesięcy pozwala uczestnikom zdobyć kompleksową wiedzę z zakresu przedsiębiorczości, finansowania oraz zarządzania własną działalnością gospodarczą. 

W trakcie kursu poruszane są takie aspekty, jak m.in.:

  • kwestie prawne, podatkowe, informatyczne,
  • analiza konkurencji i tworzenie biznesplanu,
  • organizacja działalności,
  • budowanie wizerunku i marketing,
  • działalność w modelu franczyzowym.

Formuła online pozwala uczęszczać na kierunek bez względu na miejsce zamieszkania. Zajęcia mają przede wszystkim formę ćwiczeń i poprzedzane są wykładami z części teoretycznej. Pierwsza edycja kursu realizowana jest od października ub. r. Wśród słuchaczy są osoby, którym zależy na zawodowej niezależności oraz chcą pracować na własny rachunek.

W Żabce od dawna dostrzegamy potrzebę zwiększania świadomości oraz potencjału w zakresie przedsiębiorczości. W naszych działaniach kładziemy nacisk na podnoszenie umiejętności w tym obszarze wśród ludzi młodych oraz tych, którzy mają motywację do założenia własnej firmy, ale zależy im na podniesieniu własnych kompetencji. Potrzeba uruchomienia naboru na drugą edycję kursu dowodzi tego, że w Polsce nie brakuje przedsiębiorczych osób, które chciałyby otworzyć działalność i pragną się należycie do tego przygotować. Cieszymy się na kontynuację współpracy z TEB Edukacja, w ramach której nasi eksperci będą mogli dzielić się ze studentami wiedzą i naszym wieloletnim doświadczeniem w zakresie franczyzy i prowadzenia swojego biznesu.

Przemysław Kijewski, dyrektor ds. organizacyjnych w Żabka Polska

TEB Edukacja posiada swoje oddziały w 46 miastach w Polsce. Z oferty edukacyjnej ich placówek skorzystało dotychczas ponad 200 tysięcy osób w różnym wieku. Absolwenci II edycji kursu "ABC Biznesu – podstawy własnej działalności" otrzymają zaświadczenie wydane na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki, a także dyplom ukończenia kierunku sygnowany przez TEB Edukacja i Żabka Polska.


foto: mat. prasowe

Reklama