Startuje loteria marki Żubr. Sprawdzamy zasady

Marka Żubr wystartowała z dziewiątą już edycją loterii, w której do wygrania jest w sumie 8 milionów piw. Mechanizm działa promocji jest wyjątkowo prosty – należy kupić piwo Żubr oznaczone promocją i pod kapslem lub zawleczką szukać kodu. 

Wraz z rozpoczęciem promocji, marka wystartowała z szeroką kampanią. Spot reklamowy, który jest głównym nośnikiem kampanii, przenosi odbiorców do królestwa żubra.

Loteria Żubra 2024. Zasady akcji

By spełnić warunki promocji „Dwóch Szybkich Żubrów nie da się przeoczyć” wystarczy kupić piwo Żubr ze specjalnym oznaczeniem na opakowaniu, żeby mieć szansę wygrania dwóch kolejnych. Limitowane puszki i butelki są już dostępne w szerokiej dystrybucji.

Żubr zna oczekiwania swoich konsumentów, dlatego już 9. raz wraca ze znaną i lubianą zabawą. Pod kapslem lub zawleczką, oprócz dreszczyku emocji, kryje się również szansa na wygranie dwóch kolejnych piw, których rozdamy aż 8 milionów.

Michał Szczerba, Brand Manager Żubra

Mechanizm promocji zawiera się w prostej, sprawdzonej formule – informacja o wygranej w postaci dwóch piw znajduje się pod kapslem lub zawleczką. Pamiętać należy o zachowaniu dowodu zakupu. Nagrody będzie można odbierać do 31 sierpnia br.

Gdzie można odebrać darmowe piwo Żubr?

W ramach loterii Żubra pod zawleczką lub kapslem możemy znaleźć kod upoważniający nas do odbioru dwóch piw. Te odbierzemy wyłącznie w wybranych placówkach. Adresy sklepów biorących udział w promocji można sprawdzić na stronie: https://zubr.pl/dwa-szybkie/.

Nowy spot marki

W ramach kampanii działania reklamowe będą realizowane w telewizji, internecie (m.in. w social media), a także w punktach sprzedaży. 

Spot reklamowy, który jest głównym nośnikiem kampanii, przenosi odbiorców do królestwa żubra, w którym radosny ich galop wzbudza uwagę najmniejszych mieszkańców puszczy. Nawet para kretów wychyla się z podziemnych korytarzy, by zobaczyć dwa szybkie żubry.


foto: mat. prasowe

Reklama