Walentynki na ostatnią chwilę. Jakie prezenty kupimy w Tiger?

Walentynki na ostatnią chwilę. Jakie prezenty kupimy w Tiger?

To już ostatni moment, aby kupić prezent na walentynki dla swojej drugiej połówki. W większości sklepów musimy już niestety liczyć się z przewertowanymi walentynkowymi produktami. Sprawdziliśmy, co na ostatnią chwilę możemy kupić na Walentynki w Tiger (Flying Tiger Copenhagen). 

Walentynki Tiger - ostatnie sztuki produktów

Odwiedzając jeden ze warszawskich sklepów Tiger na dwa dni przed walentynkami 2024, zastaliśmy sporą... pustkę. W porównaniu do walentynkowego asortymentu, który był dostępny w sklepach sieci przed tygodniem, w poniedziałek 12 lutego produkty walentynkowe zostały już wyparte przez wielkanocne króliki i czekoladowe jajka. Nie oznacza to jednak, że kierując się w stronę sklepu Tiger w Walentynki nie znajdziemy żadnego prezentu dla drugiej połówki! 

Przemierzając alejki sklepu Tiger natknęliśmy się między innymi na dekoracje walentynkowe, takie jak lustro w kształcie serca czy obrus w serduszka. Poza tym jako prezent na walentynki z Tiger sprawdzić mogłyby się breloki do kluczy w kształcie dwóch połówek serca (w cenie 16 zł) lub łańcuszek w tych samych kształtach.

Świeczki w Tiger 2024

Niezmiennym punktem oferty w sklepach Tiger są również świeczki. Te mogą sprawdzić się szczególnie dobrze podczas walentynkowej romantycznej kolacji we dwoje. Ceny świeczek w Tiger różnią się w zależności od wielkości. Zaczynają się od już od 4 zł, a kończą na 14 zł.

Na dwa dni przed walentynkami w głównych alejkach sklepu Tiger przeważały już zdecydowanie produkty wielkanocne. Nieco większy wybór asortymentu walentynkowego znaleźliśmy w wydzielonej strefie poświęconej wyłącznie świętu zakochanych. 

Prezent na Walentynki z Tiger

Tiger na Walentynki przygotował między innymi cukierkowe lizaki w kształcie serca w cenie 12 zł czy bomby do kąpieli nawiązujące do święta zakochanych w cenie 16 zł.

Walentynkowego nastroju z pewnością nadałaby także girlanda świetlna w kształcie ust (16 zł) oraz ulubiona herbata z kubka z czerwonym futrem (20 zł). Poza tym w sklepie Tiger znaleźliśmy też bidon w serca (45 zł) i dedykowane tej okazji talerzyki (12 zł).

Tiger przygotował coś również dla par, które zdecydowały się spędzenie walentynek w domu. W sklepie dostępne były opakowania na popcorn w serca oraz czerwony zestaw, w którego skład wchodzą dwa kieliszki i dwa talerze w kształcie serca (16 zł). Do tego dokupić można dekorację na stół w kształcie serca (6 zł).

Oferta na Walentynki Tiger może znacznie różnić się w zależności od sklepu. Powyżej prezentujemy zestawienie produktów, które mogą uratować zapominalskim tegoroczne Walentynki. Znajdą się wśród nich zarówno akcesoria przydatne do zorganizowania wieczoru we dwoje, jak też drobiazgi, które mogą sprawdzić się jako drobny upominek.  


foto: mat. własne redakcji (wiadomoscispozywcze.pl/AP)

Reklama