Herbapol-Lublin świętuje 75-lecie istnienia. Rusza dedykowana kampania

Herbapol-Lublin świętuje 75-lecie istnienia. Rusza dedykowana kampania

W 2024 roku Herbapol-Lublin obchodzi 75-lecie istnienia. Rocznicowe hasło – "75 lat zakochani w naturze – z wzajemnością" – idealnie wyraża główną wartość firmy, która od zawsze jest głęboko zakorzeniona w naturze, jednocześnie dynamicznie się rozwijając, zgodnie z najnowszymi trendami.

Herbapol-Lublin ma już 75 lat!

Herbapol-Lublin przygotował bogaty program świętowania tej wyjątkowej rocznicy, a jego pierwszym punktem jest kampania, w której promowane są wiodące produkty firmy. W spotach emitowanych w stacjach telewizyjnych oraz online zaprezentowane zostało również okolicznościowe logo.

Herbapol-Lublin zaprezentował okolicznościowy logotyp. Ten pojawił się także w najnowszych spotach (foto: mat. prasowe)

Herbapol-Lublin S.A. słynie z umiejętnego łączenia tradycji i innowacyjnego podejścia do natury.

Dzięki naszemu bogatemu, 75-letniemu doświadczeniu oraz szerokiej wiedzy, jesteśmy prawdziwymi ekspertami w dziedzinie ziół i owoców. Nasza firma, wciąż pozostając blisko natury, jednocześnie zawsze dostosowywała się do zmieniającej się rzeczywistości, wymagań rynku i oczekiwań konsumentów. Niezmiennie wychodzimy naprzeciw najnowszym trendom, a nawet je wyprzedzamy, oferując innowacyjne produkty tym konsumentom, dla których natura – tak jak dla nas – jest największą wartością.

Evangelos Evangelou, prezes zarządu Herbapol-Lublin

Rusza szeroka kampania

Otwierając tę wyjątkową rocznicę, Herbapol-Lublin wystartował z kampanią swoich wiodących produktów, czyli herbatek owocowych z linii Herbaciany Ogród oraz herbatek ziołowych z linii Zielnik Polski.

W stacjach telewizyjnych, a także online, ruszyła emisja spotów ze znanymi i lubianymi rodzinami Leśniewskich i Ziółkowskich, które spędzają wspólne chwile z produktami Herbapolu, ciesząc się ich pysznym smakiem i wyjątkowym aromatem. Owoce i zioła w nich zawarte sprawiają, że stają się one źródłem naturalnej przyjemności, dzięki czemu każdy dzień smakuje lepiej.

Okolicznościowe logo Herbapolu-Lublin "75 lat zakochani w naturze, z wzajemnością!", zaprezentowane w materiałach video, nie tylko informuje o rocznicy, ale też doskonale wyraża podstawową wartość firmy, która dostarcza kolejnym pokoleniom to, co najlepsze – prosto z natury!

Na tym jednak nie koniec działań firmy. Już wkrótce pojawia się kolejne aktywności, związane z 75-leciem Herbapolu-Lublin.


foto: mat. prasowe

Reklama