Paulina Iwaszko pokieruje komunikacją korporacyjną i PR w Tchibo Warszawa

Paulina Iwaszko pokieruje komunikacją korporacyjną i PR w Tchibo Warszawa

Do zespołu marketingowego Tchibo Warszawa właśnie dołączyła nowa osoba. Paulina Iwaszko, która wcześniej zdobywała doświadczenie w takich firmach jak Nivea, Tyskie czy Semilac, zajmie się kompleksową komunikacją brandową i korporacyjną. 

Stanowisko kierowniczki ds. PR, CSR i komunikacji korporacyjnej w Tchibo Warszawa Paulina Iwaszko objęła wraz z początkiem lutego br. Odpowiada tym samym za kompleksową strategię komunikacji brandowej i korporacyjnej. Paulina Iwaszko zajmie się także działaniami z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) oraz procesami z zakresu strategii employer brandingowej i komunikacji wewnątrznej.

Jak sama przyznaje, Paulina Iwaszko dołącza do zespołu z ogromnym enstuzjastem i gotowością do działania. 

Cieszę się, że będę pracować na rzecz marki, która od ponad 30 lat towarzyszy Polakom w ich codziennym życiu. Jestem przekonana, że w tak doświadczonym zespole zrealizujemy wiele inspirujących projektów.

Paulina Iwaszko, kierowniczka ds. PR, CSR i komunikacji korporacyjnej w Tchibo Warszawa

Iwaszko posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie komunikacji korporacyjnej i produktowej. Zdobywała je, pracując dla liderów rynku, takich jak Semilac, NIVEA, Lech Premium, Tyskie czy SEAT, zarówno jako ekspert wewnętrzny, jak i konsultant z ramienia agencji PR. Do jej obowiązków należało m.in. budowanie strategii i realizacja kampanii mediowych, budowanie relacji z zewnętrznymi interesariuszami, a także zarządzanie zespołem. 


foto: Paulina Iwaszko, kierowniczka ds. PR, CSR i komunikacji korporacyjnej w Tchibo Warszawa (mat. prasowe)

Reklama