MAX Burgers obniża na stałe ceny dwóch burgerów

Od 12 lutego 2024 roku w wywodzącej się ze Szwecji sieci fast food MAX Premium Burgers obowiązują nowe ceny regularne dwóch popularnych burgerów. Chodzi o podwójnego cheeseburgera i burgera z kurczakiem. 

Wprowadzając stałe obniżki cen sieć chce pokazać, że nie ogranicza się wyłącznie do tzw. "czasowych" promocji. 12 lutego br. (poniedziałek) MAX Premium Burgers nie tylko obniżyło regularne ceny dwóch popularnych burgerów, ale dodatkowo sieć postawiła na okrągłe końcówki. Ile kosztują teraz burgery?

Nowe niższe ceny w MAX Premium Burgers

Od teraz goście mogą zamawiać podwójnego cheeseburgera (Double Cheeseburger) w niższej niż kiedykolwiek cenie 9,00 zł (jego wcześniejsza cena wynosiła 10,95 zł), a burgera z kurczakiem (Chicken Junior) za 7,00 zł (jego wcześniejsza cena wynosiła 7,45 zł).

Jak informuje sieć, polityka cenowa MAX Premium Burgers wpisuje się w długofalową strategię zakładającą oferowanie gościom wysokiej jakości produktów w możliwie jak najbardziej przystępnych cenach oraz zachęcanie Polaków do korzystania z dedykowanej aplikacji, MAX Express.

AKTUALNE PROMOCJE I KONKURSY W SKLEPACH

PRZEGLĄDAJ TERAZ

Aby skorzystać z nowej niższej ceny – wyjaśnia sieć fast food – wystarczy odwiedzić wybraną restaurację MAX Premium Burgers, wejść na stronę www sieci lub złożyć zamówienie przez aplikację. Szwedzki fast food wychodzi w ten sposób na przeciw promocjom oferowanym przez konkurencyjne szyldy, które wymagają spełnienia wielu warunków i nie są dostępne powszechnie.


foto: mat. prasowe

Reklama