Żabka jest gotowa na Walentynki. Sieć znowu zaskakuje nietypowym hot dogiem

Żabka jest gotowa na Walentynki. Sieć znowu zaskakuje nietypowym hot dogiem

Różowy hot dog ponownie pojawił się w sklepach Żabka. Tym razem limitowana przekąska będzie dostępna w sklepach przez niemal miesiąc. Poza tym, przy okazji walentynek Żabka wprowadza do swoich sklepów bukiety kwiatów oraz nowość, która sprawdzi się podczas romantycznej kolacji.

Różowy hot dog w Żabce na Walentynki 2024

Limitowana wersja hot doga w kolorze różowym nie jest czymś nowym w sklepach Żabka. Był on bowiem dostępny już w 2023 roku pod nazwą "Love Dog". W czasie walentynkowego tygodnia Żabka sprzedała wtedy aż 146 tys. sztuk różowego hot doga, z czego tylko 14 lutego aż 83 tys. sztuk. W tym roku zaszły jednak zmiany.

Amorek – czyli tegoroczne wcielenie Lovelasa – z pewnością rozkocha wszystkich wielbicieli ciepłych przekąsek. To unikalne połączenie różowej bułki, różowej kiełbaski i specjalnego różowego sosu sweet&spicy.

Różowy hot dog dostępny jest w sprzedaży od 31 stycznia br. do 27 lutego br. lub do wyczerpania zapasów. Od 7 lutego jest dostępny w cenie 4,99 zł z aplikacją Żappka. W walentynki, czyli 14 lutego br., cena będzie jeszcze niższa: 3,99 zł z aplikacją Żappka.

Walentynki 2024 w Żabce – kwiaty i kolacja we dwoje?

Walentynkowa oferta Żabki nie kończy się jednak na limitowanej edycji hot doga. W okresie święta zakochanych w sklepach sieci będzie można kupić bukiety długich róż – różowych lub czerwonych, a także okolicznościowe słodycze.

Nowością w ofercie są walentynkowe gnocchi Szamamm. To popularne danie kuchni włoskiej klienci Żabki będą mogli kupić w wyjątkowym różowym wydaniu, podkreślającym kolorystyką niezwykłą okazję, jaką jest dzień zakochanych. PGnocchi z różowym sosem serowym dostępne będą w dniach 10-14 lutego br. lub do wyczerpania zapasów, w cenie 9,99 zł.


foto: mat. prasowe

Reklama