Targi słodyczy i przekąsek ISM 2024 w Kolonii dobiegły końca. Co się działo? [RELACJA]

Targi słodyczy i przekąsek ISM 2024 w Kolonii dobiegły końca. Co się działo? [RELACJA]
Targi słodyczy i przekąsek ISM 2024 w Kolonii dobiegły końca. Co się działo? [RELACJA] Targi słodyczy i przekąsek ISM 2024 w Kolonii dobiegły końca. Co się działo? [RELACJA] Targi słodyczy i przekąsek ISM 2024 w Kolonii dobiegły końca. Co się działo? [RELACJA] Targi słodyczy i przekąsek ISM 2024 w Kolonii dobiegły końca. Co się działo? [RELACJA] Targi słodyczy i przekąsek ISM 2024 w Kolonii dobiegły końca. Co się działo? [RELACJA] Targi słodyczy i przekąsek ISM 2024 w Kolonii dobiegły końca. Co się działo? [RELACJA] Targi słodyczy i przekąsek ISM 2024 w Kolonii dobiegły końca. Co się działo? [RELACJA] Targi słodyczy i przekąsek ISM 2024 w Kolonii dobiegły końca. Co się działo? [RELACJA] Targi słodyczy i przekąsek ISM 2024 w Kolonii dobiegły końca. Co się działo? [RELACJA] Targi słodyczy i przekąsek ISM 2024 w Kolonii dobiegły końca. Co się działo? [RELACJA] Targi słodyczy i przekąsek ISM 2024 w Kolonii dobiegły końca. Co się działo? [RELACJA] Targi słodyczy i przekąsek ISM 2024 w Kolonii dobiegły końca. Co się działo? [RELACJA] Targi słodyczy i przekąsek ISM 2024 w Kolonii dobiegły końca. Co się działo? [RELACJA] Targi słodyczy i przekąsek ISM 2024 w Kolonii dobiegły końca. Co się działo? [RELACJA] Targi słodyczy i przekąsek ISM 2024 w Kolonii dobiegły końca. Co się działo? [RELACJA] Targi słodyczy i przekąsek ISM 2024 w Kolonii dobiegły końca. Co się działo? [RELACJA] Targi słodyczy i przekąsek ISM 2024 w Kolonii dobiegły końca. Co się działo? [RELACJA] Targi słodyczy i przekąsek ISM 2024 w Kolonii dobiegły końca. Co się działo? [RELACJA] Targi słodyczy i przekąsek ISM 2024 w Kolonii dobiegły końca. Co się działo? [RELACJA]

Wraz z ostatnim dniem stycznia zakończyły się tegoroczne targi słodyczy i przekąsek ISM 2024, które tradycyjnie już miały miejsce w niemieckiej Kolonii. Podczas tegorocznej edycji swoje produkty zaprezentowało ponad 1400 wystawców. Nie zabrakło także wielu polskich producentów i dystrybutorów.

Pełna fotorelacja dostępna w galerii pod zdjęciem głównym.

Targi ISM 2024 w Kolonii

Po ubiegłorocznej zmianie terminu, w 2024 roku targi ISM w Kolonii powróciły o tradycyjnej już porze. Kluczowe dla branży słodyczy i przekąsek wydarzenie trwało cztery dni. Nowości produktowe i aktualne trendy mogliśmy śledzić od 28 do 31 stycznia 2024

Targi słodyczy i przekąsek ISM w Kolonii to coroczne wydarzenie, które gromadzi tysiące wystawców z różnych części świata. W tegorocznej edycji w siedmiu halach swoje produkty i rozwiązania zaprezentowało 1427 wystawców z 74 krajów. Zdecydowana większość, bo aż 88%, pochodziło spoza Niemiec.

Podczas czterech dni wydarzenie odwiedziło w sumie ponad 30 tys. gości z około 140 krajów. Udział zagranicznych odwiedzających przekroczył w tym roku 70%.

Polskie firmy na targach ISM 2024

Podczas targów słodyczy i przekąsek ISM 2024 w Kolonii nie zabrakło także polskich firm (56). Rodzimi producenci i dystrybutorzy prezentowali swoje produkty i usługi na samodzielnych stoiskach lub w ramach organizowanego przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa wspólnego, polskiego stoiska. 

Wśród polskich producentów słodyczy i przekąsek oraz dystrybutorów na międzynarodowych targach ISM 2024 w Kolonii spotkać mogliśmy między innymi takie firmy jak:

  • Vobro,
  • Grupa Mokate,
  • Colian,
  • Wawel,
  • Aksam,
  • Ewa-Bis,
  • Bogutti,
  • Fabryka Cukierków „Pszczółka”,
  • FC Foods,
  • Eurowafel.

Magazyn Food from Poland w centrum wydarzeń

Na targach nie mogło zabraknąć także najnowszego numeru anglojęzycznego magazynu Food from Poland, w którym promowany jest polski rynek FMCG, rodzimi producenci oraz krajowe produkty eksportowe.

Podczas ISM 2024 stoisko prasowe Food from Poland zlokalizowane było w hali 11.1 stając się miejscem informacyjnym dla odwiedzających targi gości zainteresowanych polskim rynkiem. Najnowsze wydanie magazynu podczas czterech dni targów było dystrybuowane do rąk własnych kupców z całego świata odwiedzających wydarzenie.

Pełna fotorelacja dostępna w galerii pod zdjęciem głównym.


foto: mat. własne redakcji

Reklama