Herbapol Poznań wprowadza 4-dniowy tydzień pracy. Pracownicy zyskają wolny piątek

Herbapol Poznań wprowadza 4-dniowy tydzień pracy. Pracownicy zyskają wolny piątek

Poznański oddział firmy Herbapol rozpoczął w styczniu 2024 roku wprowadzanie 4-dniowego tygodnia pracy. Zmiana ma być wdrażana stopniowo aż do 2025 roku, kiedy każdy piątek będzie dla pracowników tej firmy farmaceutycznej dniem wolnym od pracy. 

Herbapol-Poznań przeciera szlaki

"Work-life-balance to w naszej firmie nie są puste słowa. W 2025 roku w Herbapolu Poznań wdrożymy 4-dniowy tydzień pracy, właśnie w trosce o naszych Pracowników. Tym samym zyskają oni dodatkowy, płatny wolny dzień w tygodniu" – poinformowała w mediach społecznościowych firma.

Działania, których celem jest ustanowienie każdego piątku dniem wolnym od pracy, Herbapol Poznań rozpoczął już od stycznia 2024 roku. W tym miesięcy pracownicy zyskali jeden wolny piątek. Cel firma chce osiągnąć do końca roku.

Cztery dni pracy od 2025 roku

Wdrażane przez Herbapol Lublin rozwiązanie oparte na zyskującej na znaczeniu idei 4-dniowego tygodnia pracy, wywołało spore zainteresowanie wśród użytkowników. Informacja zdobyła tysiące reakcji i setki komentarzy

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z INFORMACJAMI Z RYNKU:

Obserwuj nas w Google News

4-dniowy tydzień pracy w Herbapol Poznań docelowo ma dotyczyć wszystkich pracowników. Oznacza to, że wolne piątki będzie miał zarówno pracownik biurowy, jak też chociażby osoba pracująca na produkcji. Jak informuje firma, wynagrodzenia pozostaną niezmienne, podobnie jak przyszłe podwyżki. 


foto: linkedin.com

Reklama