Startuje loteria Oreo PAC-MAN. Jak wziąć w niej udział?

Startuje loteria Oreo PAC-MAN. Jak wziąć w niej udział?

Loteria Oreo PAC-MAN jest jednym z kilku działań, które marka zaplanowała w ramach trwającej do końca kwietnia 2024 roku współpracy z producentem gier, firmą Namco. Równolegle do sklepów trafiły limitowane ciasteczka Oreo. Na czym polega konkurs Oreo PAC-MAN? Jakie nagrody przygotowała marka?

Konkurs Oreo PAC-MAN

Loteria związana z premierą limitowanej linii ciastek Oreo PAC-MAN rozpoczęła się 1 lutego i potrwa aż do końca kwietnia 2024. Aby wziąć udział w konkursie należy kupić dowolne opakowanie Oreo i zachować paragon lub fakturę imienną na produkt. 

Następnie trzeba uzupełnić formularz na stronie konkursowej. Wśród danych należy podać imię i nazwisko, adres e-mail oraz numer dowodu zakupu, datę dokonania zakupu promocyjnego, numer NIP punktu sprzedaży i numer kasy fiskalnej. Wszystkie te informacje znajdziemy na paragonie. Jeśli posiadamy fakturę imienną nie musimy podawać numeru kasy fiskalnej. 

Oreo PAC-MAN zasady loterii

Jak czytamy w regulaminie konkursu Oreo PAC-MAN, w akcji mogą wziąć wyłącznie pełnoletnie osoby. Produktami, których zakup umożliwia udział w konkursie są wszystkie produkty Oreo - nie tylko te z serii limitowanej

Co więcej, aby wziąć udział w konkursie Oreo PAC-MAN należy dokonać zakupu w okresie od 1 lutego do 30 kwietnia 2024 roku. Wypełnić formularz zgłoszeniowy należy najpóźniej do godziny 23:59:59 w dniu 30 kwietnia br.

Oreo PAC-MAN nagrody

Po wypełnieniu formularza zgłoszenia, od razu dowiadujemy się, czy wygraliśmy jedną z nagród. Wyjątkiem jest nagroda główna. Łączna pula nagród w ramach loterii Oreo PAC-MAN opiewa na wartość ponad 270 tys. zł. Sprawdzamy, co można wygrać!

Wśród nagród, o których wygranej dowiadujemy bezpośrednio po dokonaniu zgłoszenia znajduje się 70 zestawów, w skład których wchodzi:

  • konsola do gier Nintendo Switch o wartości ponad 1900 zł
  • e-voucher w postaci kodu aktywacyjnego do Nintendo eSport o wartości 250 zł.

Nagrodą główną w konkursie Oreo PAC-MAN jest natomiast wyjazd do Japonii dla czterech osób. Jego wartość to 105 tys. zł. Voucher obejmuje m.in.:

  • przelot wraz z bagażem,
  • 7 noclegów w hotelu 4-gwiazdkowym (2 pokoje po dwie osoby w jednym),
  • opiekę przewodnika anglojęzycznego w czasie pobytu w centrum gamingowym,
  • transfer z i na lotnisko oraz transfer do centrum gamingowego,
  • bilety wstępu do centrum gamingowego dla 4 osób.

Nagroda główna zostanie przyznana w wyniku losowania, które odbędzie się 5 czerwca 2024 roku. 

Zgłoszenie do konkursu Oreo PAC-MAN można wysłać poprzez stronę https://loteriaoreo.pl/


foto: mat. prasowe

Reklama