Biedronka rusza z kolejną edycją konkursu Young Talents. Na czym polega?

Biedronka rusza z kolejną edycją konkursu Young Talents. Na czym polega?

Young Talents 4 właśnie wystartowało. To ogólnopolski konkurs, którego organizatorem jest sieć sklepów Biedronka we współpracy z fundacją edukacyjna Our Future Foundation. Do kogo skierowany jest projekt? Jak wziąć udział w Young Talents 4?

Biedronka rusza z Young Talents 4

Projekt jest skierowany do studentów wszystkich uczelni, w wieku 19-25 lat, wyróżniających się przedsiębiorczością oraz zaangażowaniem w przygotowanie innowacyjnych rozwiązań dla branży retail. Najlepsi mają szansę zgarnąć nawet 7 500 złotych nagrody.

Do konkursu Young Talents 4 Biedronka zapraszamy ambitnych studentów, którzy już na etapie studiów myślą o budowaniu swojej ścieżki kariery. Poszukujemy ludzi, którzy pragną wcielać w życie swoje pomysły,  które mogą mieć realne przełożenie na funkcjonowanie naszej organizacji i na komfort klientów Biedronki.

Agnieszka Sokołowska, dyrektorka ds. komunikacji wewnętrznej, employer brandingu oraz programów wsparcia w sieci Biedronka

Do Young Talents aplikować mogą studenci w wieku od 19 do 25 lat z całego kraju, niezależnie od tego na jakiej uczelni i w jakim trybie studiują. Młode talenty przez pół roku będą pracować w 3-osobowych grupach nad wybranym projektem z obszarów: logistyki i łańcucha dostaw, nowoczesnych technologii, ochrony środowiska i ESG oraz doskonalenia pracy sklepu. 

Biedronka - dofinansowanie dla utalentowanych

W procesie rekrutacji Biedronka stawia na proaktywne podejście do działania, ambicję i otwarty umysł. Studenci, które przejdą proces rekrutacji, wezmą udział w wiosennym Bootcampie w Warszawie, gdzie poznają swoich mentorów, a także rozpoczną pracę nad projektami. Young Talents 4 Biedronka to unikalna okazja by wziąć udział w przedsięwzięciu, które może mieć wpływ na miliony klientów każdego dnia.  

W programie zaplanowano szereg szkoleń m.in. z prezentacji, prowadzenia projektów, czy budowania marki osobistej w mediach społecznościowych. Ponadto zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody o łącznej wartości 50 tysięcy złotych. Trójka zdobywców pierwszego miejsca otrzyma nagrody pieniężne w wysokości 7 000 złotych oraz e-kody o wartości 500 złotych brutto na zakupy w sklepach Biedronka.

Więcej informacji o programie i Formularz aplikacyjny dostępny jest na stronie www.youngtalents4Biedronka.pl.


foto: mat. prasowe

Reklama