Pizza Guseppe we współpracy z G2A.COM

Z myślą o graczach przygotowana została promocja, w której - oprócz pizzy - zyskać można dodatkowe środki umożliwiające skorzystanie z szerokiej gamy najlepszej cyfrowej rozrywki dostępnej od zaraz. Już teraz, kupując Pizzę Guseppe, otrzymuje się kod o wartości 10 zł do wykorzystania na platformie G2A.COM.

Dzięki zyskanym środkom skorzystać można z bogatej oferty partnera przeznaczając je m.in. na: gry video, dodatki do gier video („DLC”), oprogramowania komputerowe.

Które produkty objęte są promocją?

Promocją objęte są następujące opakowania Pizzy Guseppe:

  1. Guseppe 4 Cheese
  2. Guseppe Ham& Mushroom
  3. Guseppe Salami
  4. Guseppe 4 Cheese 2x Pizza
  5. Guseppe Salami 2x Pizza
  6. Guseppe Ham& Mushroom 2x Pizza

Gdzie znaleźć kupon promocyjny?

Kupon promocyjny znajduje się wewnątrz opakowania. Promocja pizzy Guseppe z G2A.COM trwa do końca lutego 2024r. lub do wyczerpania zapasów. Kody uprawniające do zniżki wykorzystać można do 31.08.2024 r. Regulamin promocji dostępny jest pod adresem: www.guseppewciaga.pl/g2a.

Cenimy nieoczywiste partnerstwa, które z jednej strony poszerzają zasięg naszej platformy, z drugiej dają wartość dodaną również dla klientów naszych partnerów. Połączenie popularnego produktu Guseppe z najlepszą cyfrową rozrywką w świecie digital to przykład przenikania się dwóch kanałów: fizycznego i cyfrowego, które świetnie się uzupełniają.

Mateusz Walkowiak, Head of Brand and Social Media w G2A.

 

Reklama