Monster Energy ujawnia tożsamość nowego ambasadora

Monster Energy ujawnia tożsamość nowego ambasadora

Do "rodziny Monster Energy" właśnie dołączyła zupełnie nowa twarz. Producent napojów energetycznych poinformował o rozpoczęciu współpracy z Bartoszem Ostałowskim – kierowcą driftingowym, który ma na swoim koncie nie jeden rekord. Nowy ambasador marki skupi się na promocji wydarzeń i projektów specjalnych skierowanych do fanów sportów motorowych.

Kim jest Bartosz Ostałowski, nowy ambasador Monster Energy?

Bartosz Ostałowski to jedyny na świecie profesjonalny kierowca sportowy, który prowadzi samochód stopą. W 2015 roku zadebiutował w Driftingowych Mistrzostwach Polski, a 4 lata później zdobył tytuł Driftingowego Wicemistrza Polski w klasie PRO2. 

W ostatnim sezonie Bartosz zajął 4. miejsce w klasyfikacji generalnej klasy Semi Pro. Poprzez swoje aktywności pokazuje, że niemożliwe nie istnieje, a ograniczenia są tylko w naszych głowach. Jest żywym przykładem na to, że połączenie pasji i determinacji pozwala osiągać ogromne sukcesy pomimo przeszkód.

Od udziału w akcji Monster Energy, po bycie twarzą marki

Historia Bartosza i Monster Energy sięga 2019 roku. Drifter był jednym z uczestników jubileuszowej edycji Gymkhany Grid sponsorowanej przez Monster Energy obok takich legend jak Ken Block, Daigo Saito czy Peter Solberg. Od 2024 roku marka napojów energetycznych i polski kierowca łączą siły.

Zawsze lubiłem przełamywać granice, więc cieszę się, że dołączam do rodziny Monster Energy, która znana jest z tego, że pokonuje bariery i podejmuje się wielu szalonych wyzwań. Wierzę, że przed nami dużo wspólnych, ciekawych projektów, a także sukcesów w zawodach driftingowych w Polsce i za granicą.

Bartosz Ostałowski

W ramach współpracy z Monster Energy Bartosz Ostałowski będzie brał udział w wydarzeniach i projektach specjalnych skierowanych do fanów sportów motorowych, ale także innych sportów wspieranych przez markę. 


foto: mat. prasowe

Reklama