Biedronka rozdaje wielorazowe woreczki na warzywa i owoce. Jest jeden warunek

Biedronka rozdaje wielorazowe woreczki na warzywa i owoce. Jest jeden warunek

Biedronka przyłącza się obchodów dnia bez opakowań. We wtorek 23 stycznia 2024 roku sieć wprowadza specjalną akcję promocyjną. Będzie można zgarnąć za darmo woreczki na warzywa i owoce do wielokrotnego użytku. Co trzeba zrobić?

Woreczki na warzywa w Biedronce 2024

Wielorazowe siateczki na warzywa i owoce są już dostępne w niemal każdym sklepie na dziale ze świeżymi produktami. W ten sposób sieci handlowe chcą dać swoim klientom ekologiczną alternatywę dla plastikowych siatek, tzw. "zrywek". Biedronka wychodzi o krok dalej. Detalista rozda za darmo woreczki na warzywa. Akcja promocyjna potrwa jednak wyłącznie przez kilka dni. Trzeba będzie spełnić też jeden warunek.

Celem akcji jest upowszechnienie dobrych nawyków wśród klientów. Jak zauważa Katarzyna Zabrzycka z Biedronki, "zwykłe >zrywki< służą nam zaledwie od kilku do kilkunastu minut – a ich recykling jest kosztowny". Alternatywą mają być wielorazowe eko-siateczki na warzywa, które Biedronka określiła mianem "warzyworków". Jak dostać je za darmo?

Ekologiczne worki na warzywa i owoce za darmo

Od wtorku 23 stycznia 2024 w sklepach Biedronka będzie można zgarnąć woreczki na warzywa za darmo. Akcja potrwa przez kolejne kilka dni, aż do niedzieli 28 stycznia br. 

Aby dostać wielorazowy woreczek na zakupy, należy kupić w sklepie Biedronka świeże warzywa lub owoce o wartości co najmniej 20 zł. W zamian otrzymamy za darmo dwie sztuki worków na warzywa i owoce wielokrotnego użytku. 

W przypadku wydania wielokrotności kwoty 20 zł Biedronka sprezentuje kolejne zestawy woreczków.

Skąd wziąć worki na warzywa w Biedronce?

Woreczki na warzywa w Biedronce, które w ramach akcji dostaniemy za darmo, będą wydawane przez kasjera przy płatności za zakupy lub asystenta ds. kas samoobsługowych. Ze względu na charakter akcji, nie jest wymagane korzystanie z karty Moja Biedronka lub aplikacji.

Biedronkowe warzyworki są wykonane z poliestru. Te wielorazowe woreczki wytrzymują obciążenie do 5 kilogramów, co pozwala na zapakowanie produktów w dużych ilościach. Siateczki na warzywa i owoce dostępne w Biedronce można prać w pralce lub ręcznie.


foto: mat. prasowe

Reklama