Spotify Premium w zamian za żappsy. Żabka wchodzi w nowe partnerstwo

Spotify Premium w zamian za żappsy. Żabka wchodzi w nowe partnerstwo

Żabka wprowadziła możliwość wymiany żappsów na subskrypcję Spotify Premium. Użytkownicy zbierający punkty lojalnościowe podczas zakupów spożywczych mogą zyskać 3 miesiące słuchania muzyka za darmo. 

Spotify za żappsy

Aby uzyskać kod na Spotify Premium, należy założyć konto lub zalogować się w aplikacji Żappka. Następnie wymienić posiadane żappsy na kod od Spotify dostępny w sekcji "Wszystko za żappsy" w ramach zakładki "Kupony". Darmowy kod można zdobyć także w grze Żabu, w której dostępny jest jako jedna z nagród. 

Co ważne, Spotify Premium za żappsy mogą zyskać wyłącznie osoby, które do tej pory nie korzystały ze Spotify Premium. Zdobyty w ramach aplikacji Żabki kupon należy aktywować, dołączając do Spotify Premium na stronie internetowej https://www.spotify.com/pl/ppt/zabka/.

Następnie otrzymany w aplikacji Żappka kod należy wprowadzić w polu "Zweryfikuj swój kod". 

Spotify za darmo 2024

Oferta wymiany punktów żappka na 3 miesiące subskrypcji w Spotify Premium nie są jednak czymś nowym w ramach aplikacji sieci. W listopadzie ubigłego roku jej użytkownicy mogli wtedy zamienić 500 żappsów na dostęp do usługi premium w Spotify

Obecna akcja obowiązuje do 22 grudnia 2025 roku. Jest jednak kilka "haczyków". Oferta dotyczy wyłącznie planu Pemium Individual - wersja aplikacji premium jest zatem dostępna dla jednego użytkownika. Poza tym - z wymiany żappsy na Spotify Premium mogą skorzystać wyłącznie nowi użytkownicy Spotify, którzy nie korzystali do tej pory w usługi Premium.

AKTUALNE PROMOCJE I KONKURSY W SKLEPACH

PRZEGLĄDAJ TERAZ

Regularna cena pakietu Spotify Premium Individual wynosi 23,99 zł i to właśnie do tej kwoty wzrośnie płatność za usługę po 3-miesięcznym okresie. Co jednak istotne, ze Spotify Premium możemy zrezygnować w każdej chwili. Aby nie płacić za Spotify po 3 miesiącach, należy zatem anulować subskrypcję przed końcem okresu obowiązywania tego czasu. 


foto: mat. prasowe

Reklama