Piotr Sypiański stanie na czele nowego zakładu produkcji SM Mlekpol

Piotr Sypiański stanie na czele nowego zakładu produkcji SM Mlekpol

Łódzka Spółdzielnia Mleczarska JOGO dołączyła do struktur SM Mlekpol w pierwszej połowie 2023 roku. Od grudnia ubiegłego roku funkcję dyrektora tego oddziału pełni Piotr Sypiański.

Zakład produkcji mleczarskiej w Łodzi, którego właścicielem jest SM Mlekpol, przerabia rocznie około 21 mln mleka, które docierają do niego od średnio 130 dostawców. Zajmuje się on produkcją twarożków wiejskich, maślanki oraz kefirów pod marką JOGO, a także lodów Bambino.

"Zgodnie z naszą polityką chcemy rozwijać te silne, lokalne marki i sprawić, aby stały się one rozpoznawalne także w innych częściach kraju" – zaznacza prezes SM Mlekpol, Tadeusz Mroczkowski.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z INFORMACJAMI Z RYNKU:

Obserwuj nas w Google News

Od grudnia 2023 roku na czele tej jednostki produkcyjnej stanął Piotr Sypiański posiadający bogate doświadczenie w branży. 

Przed nowym Dyrektorem stoją więc ważne zadania związane z zarządzaniem tą zmianą i realizacją założonych celów Spółdzielni. Jesteśmy pewni, że jego bogate doświadczenie w branży, a także umiejętności w zakresie budowania zespołów i wdrażania innowacyjnych rozwiązań, będą nieocenione w dalszym rozwoju łódzkiego zakładu.

Tadeusz Mroczkowski, prezes zarządu SM Mlekpol

Dziękując za zaufanie, Piotr Sypiański wyraził nadzieję na owocną pracę na rzecz Spółdzielni. Przyznał, że objęcie nowej funkcji jest ambitnym wyzwaniem, które podejmuje z optymizmem. "Mlekpol jest właścicielem najcenniejszych marek spożywczych w Polsce, dlatego cieszę się, że mogę uczestniczyć w umacnianiu ich pozycji na krajowym rynku" – podsumował.


foto: stockadobe(Parilov)

Reklama