Lider w kategorii prosecco ogłasza konkurs. Wśród nagród wyjazd do Wenecji

Lider w kategorii prosecco ogłasza konkurs. Wśród nagród wyjazd do Wenecji

Firma Henkell Freixenet Polska, producent najpopularniejszego prosecco w Polsce, organizuje konkurs, w którym można wygrać wyjazd na karnawał do Wenecji! Jak wziąć udział?

Konkurs Mionetto 2024

Nagrodą główną w konkursie Mionetto jest voucher do biura podróży o wartości 5 tys. zł, który pozwoli na zrealizowanie wyprawy do Wenecji – kolebki karnawału. To jednak nie wszystko. Do wygrania są także eleganckie szaliki i zestawy Mionetto. 

foto: mat. prasowe

Zasady konkursu są niezwykle proste. Wystarczy kupić butelkę Mionetto, zrobić zdjęcie, na którym pokażemy, co sprawia, że czujemy się jak gwiazda, po czym wypełnić formularz i zarejestrować się w konkursie, dodając swoje "gwiazdorskie" zdjęcie.

Jakie alkohole Mionetto biorą udział w konkursie?

Aby wziąć udział w konkursie Mionetto należy kupić jeden z produktów z linii marki. Jak wyjaśnia Anna Pawłowska-Kruzińska z Henkell Freixenet Polska, w tej znajdziemy znacznie więcej propozycji niż tylko Mionetto Prosecco, które zgodnie z danymi firmy NielsenIQ jest numerem 1 w Polsce*. 

Na sklepowych półkach znaleźć można m.in. niezwykle popularne Mionetto 0%, Mionetto Asti czy Mionetto Aperitivo. Wachlarz możliwości i smaków jest więc naprawdę szeroki. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zakupić dowolny wariant naszego produktu

Anna Pawłowska-Kruzińska, szef działu rozwoju biznesu i komunikacji w firmie Henkell Freixenet Polska

Konkurs trwa od 18.12.2023 r. do 31.01.2024 r. Wszystkie szczegóły oraz regulamin dostępne są na dedykowanej stronie: www.mionetto-konkurs.pl.

*Henkell Freixenet za NielsenIQ, Panel Handlu Detalicznego, Cała Polska (Food) Sprzedaż wartościowa, Sprzedaż wolumenowa, w okresie skumulowanym w31 2022 – w30 2023, w kategorii: Wina musujące, segment Prosecco (z wyłączeniem Marek Własnych) 


foto: stockadobe(Munteanu)

Reklama