Tarczyński organizuje konkurs. Wśród nagród znajduje się... złoty sygnet z parówką

Tarczyński organizuje konkurs. Wśród nagród znajduje się... złoty sygnet z parówką

Designerskie okulary, puchowe kamizelki, a nawet sygnet – to nagrody, które można zgarnąć w styczniowym konkursie organizowanym przez markę Tarczyński i znanego rapera, Smolastego. Jak wziąć w nim udział? 

Konkurs Tarczyński x Smolasty 2024

Konkurs organizowany przez producenta parówek jest kolejnym etapem działań realizowanych w ramach współpracy ze znanym raperem. Smolasty, bo o nim mowa, po raz pierwszy pojawił się w spocie marki Tarczyński we wrześniu 2023 roku. To od tego momentu artysta stał się ambasadorem kampanii "Wszyscy są parówkożercy". 

Tarczyński nie zwalnia jednak tempa. W 2024 rok marka wchodzi ogłaszając ogólnopolski konkurs, w którym do wygrania są unikatowe nagrody: złoty sygnet, charakterystyczne puchowe kamizelki czy designerskie okulary przeciwsłoneczne. Najpierw trzeba jednak wykonać zadanie konkursowe.

Dalsza część artykułu znajduje się pod materiałem wideo:

Jak wziąć udział w konkursie Tarczyński?

Aby wziąć udział w konkursie marki Tarczyński i Smolastego trzeba wykonać proste zadanie konkursowe. 

To polega na stworzeniu oryginalnego przepisu na hot doga z wykorzystaniem parówek Tarczyński Naturalnie. Jak czytamy, przepis ten ma zaskoczyć samego Smolastego, bo to właśnie on ma wybrać zwycięzcę. 

Odpowiedź trzeba następnie zamieścić przepis na stronie www.parowkozercy.pl.

Do kiedy trwa konkurs Tarczyński x Smolasty?

Aby wziąć udział w kulinarnym wyzwaniu trzeba przesłać swój przepis za pośrednictwem strony konkursowej. Organizatorzy na propozycje czekają od 4 do 24 stycznia 2024. Zwycięzcy ogłoszeni zostaną do 16 lutego.

Nagrody w konkursie Tarczyńskiego

Konkurs będzie jednak podzielony na etapy. Łącznie wyłonionych zostanie 51 osób nominowanych do nagród. W kolejnym etapie marka Tarczyński i artysta przeprowadzą wspólny tasting 5 najciekawszych i najlepszych przepisów wyłonionych przez specjalne jury. Spośród nich Smolasty wybierze swojego ulubionego hot-doga. 

Zwyciężczyni lub zwycięzca, który zajmie pierwsze miejsce otrzyma nagrodę główną w postaci złotego sygnetu Parówkożerców. 50 pozostałych nominowanych otrzyma okulary przeciwsłoneczne i charakterystyczne dla popularnego wokalisty kamizelki puchowe. 


foto: mat. prasowe

 

Reklama