Zupa w butelce? Żabka wprowadza do swoich sklepów zaskakujący produkt

Zupa w butelce? Żabka wprowadza do swoich sklepów zaskakujący produkt

Żabka wprowadziła do swojej oferty nowość, która ma odpowiadać na potrzeby zabieganych konsumentów. Na półki sklepowe trafiła zupa... w butelkach, którą detalista nazwał "Zupą na Drogę".

Żabka chce być jeszcze bardziej convienent

"W Żabce, tworząc ofertę produktową marek własnych, zawsze staramy się jak najlepiej reagować na aktualne trendy żywieniowe i potrzeby konsumentów. Jako pierwsi w Polsce dajemy klientom możliwość zakupu zupy w poręcznej butelce, która już w sklepie może zostać podgrzana przez sprzedawcę" – mówi Elżbieta Noga, Innovation and NPD Director w Żabka Polska.

Zupa na Drogę to produkt, który w sklepach sieci zadebiutował pod marką własną Szamamm. W jej ofercie znajduje się już sporo dań gotowych do spożycia, jednak zupa zamknięta w butelce to zdecydowana innowacja. 

Nowatorstwo tego produktu polegać ma na nieoczywistym połączeniu, dzięki któremu zyskał on nową funkcjonalność. Specjalnie zaprojektowana butelka ma umożliwiać podgrzanie zupy w mikrofalówce bez konieczności przelewania jej do oddzielnego naczynia. To jednak nie koniec! Żabka zachęca, aby klienci korzystali z możliwości podgrzania zupy w sklepie.

Zupa w butelce. Ile kosztuje Zupa na Drogę w Żabce?

Zupa na Drogę Szamamm dostępna jest w butelce o pojemności 330 ml w cenie 7,99 zł/szt., z aplikacją mobilną Żappka: 6,99 zł/szt. (do 16.01.2024).

o wyboru są dwa warianty smakowe: pomidorowa i dyniowa. Zupy nie zawierają substancji konserwujących ani sztucznych barwników. 

Czy można podgrzewać jedzenie w plastiku?

To pytanie, które zadaje sobie wiele osób stojąc przed mikrofalówką z kupionym w sklepie gotowym daniem. Odpowiedź jest prosta – to, czy możemy podrzewać jedzenie w plastiku w mikrofali, uzależnione jest od tego, czy dany plastik jest przeznaczony do tego celu.

O to, aby tak było zadbała Żabka. Nowe zupy Szamamm dostępne są w specjalnie przygotowanych butelkach wykonanych z polipropylenu odpornego na działanie wysokiej temperatury. Jak informuje detalista, są to jedyne butelki w Polsce umożliwiające podgrzanie produktu w kuchence mikrofalowej


foto: mat. prasowe

Reklama