Członek rady nadzorczej Dino przechodzi do konkurencji? Jest rezygnacja

Członek rady nadzorczej Dino przechodzi do konkurencji? Jest rezygnacja

W poniedziałek 11 grudnia br. Piotr Nowjalis złożył rezygnację z pełnienia funkcji członka rady nadzorczej Dino Polska. Od stycznia rozpocznie prace w "częściowo" konkurencyjnej firmie. O jakim biznesie mowa?

O rezygnacji Piotra Nowjalisa poinformował w poniedziałek zarząd Dino Polska. "Jako przyczynę rezygnacji Pan Piotr Nowjalis podał zamiar rozpoczęcia pracy w podmiocie prowadzącym działalność częściowo konkurencyjną w stosunku do Grupy Kapitałowej „DINO POLSKA” S.A." – przekazała firma.

Piotr Nowjalis przechodzi do producenta

Jak udało nam się ustalić, konkurencyjnym w stosunku do Dino biznesem, w który zamierza zaangażować się Piotr Nowjalis jest firma produkcyjna z branży spożywczej. Jak przyznał sam Nowjalis, po latach spędzonych przy doradzaniu właścicielom spółek i uczestnictwa w radach nadzorczych, nadszedł czas, aby wrócić do zarządzania finansami w spółce giełdowej

Piotr Nowjalis wraz z początkiem 2024 roku ma rozpocząć pracę w firmie Tarczyński S.A. produkującej wędliny i mięsne przekąski premium. 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z INFORMACJAMI Z RYNKU:

Obserwuj nas w Google News

Do tej pory Piotr Nowjalis zasiadał w radzie nadzorczej Dino Polska od 2015 roku. Poza tym, od 2020 roku kierował finansami firmy merXu, a także zasiadał w radzie nadzorczej Comp S.A. oraz KROSS S.A.


foto: mat. redakcji (wiadomoscispozywcze.pl)

 

Reklama