Choinki w Lidlu. Sprawdziliśmy, jakie drzewka można już kupić w sklepach

Choinki w Lidlu. Sprawdziliśmy, jakie drzewka można już kupić w sklepach

Żywe choinki właśnie trafiły do sklepów Lidl! Nasza redakcja sprawdziła dostępność choinek w Lidlu oraz ich ceny. Wybór jest całkiem spory. W sklepach możemy kupić choinkę liczącą nawet 170 cm za mniej niż 100 zł. Poza tym w sklepach znajduje się także duży wybór ozdobnych drzewek. Sprawdzamy, jakie choinki w Lidlu kupimy w grudniu 2023 roku.

Lidl choinka 2023

Lidl właśnie wprowadził do swoich sklepów żywe choinki w doniczkach. Przy samym wejściu do placówki znajduje się już sporo jodeł kaukaskich. Wszystkie duże drzewka są spakowane w siatkę, więc podejmując decyzję o tym, którą choinkę wybrać musimy zdać się na szczęście.

Choć drzewek jest sporo, to wybór w przypadku większych choinek okazuje się być ograniczony. Dostępne w Lidlu choinki liczące powyżej metra to jodły kaukaskie. Wszystkie są dostępne w doniczkach o wymiarach 24 cm. Nie znaleźliśmy ciętych choinek. Cena choinki w Lidlu uzależniona jest od jej wysokości.

  • Jodła kaukaska o wysokości 120-145 cm kosztuje w Lidlu 79,99 zł.
  • Jodła kaukaska o wysokości 145-170 cm kosztuje w Lidlu 89,99 zł.

Choinki w doniczkach w Lidlu 2023

Poza większymi choinkami, w Lidlu znajdziemy też spory wybór mniejszych drzewek. W cenie 59,99 zł możemy kupić w Lidlu jodłę kaukaską w doniczce, która liczy od 60 do 80 cm wysokości. Świerk w Lidlu będzie kosztował nas natomiast 46,99 zł. Jego wysokość to nawet 100 cm. 

Lidl nie jest jednak jedynym sklepem, w którym kupimy już choinki. Sprawdź też choinki w Biedronce!

W Lidlu znajduje się także sporo choinek dekoracyjnych. Są to drzewka, które mogą ozdobić parapet czy biurko. Wśród nich znajdziemy:

  • świerk Conica w kryzie w cenie 26,99 zł
  • cyprys zdobiony w jucie w cenie 19,99 zł
  • cyprys w osłonce w cenie 19,99 zł
  • świerk Conica zdobiony w cenie 22,99 zł.

Szeroka oferta choinek w Lidlu uzupełniona jest ozdobami świątecznymi. Podczas jednych zakupów możemy zatem kupić zarówno świąteczne drzewko, jak i bombki i ozdoby na choinkę w Lidlu!

Lidl - sztuczna choinka na pniu

Żywe choinki są dostępne w sklepach Lidl od niedawna. Wcześniej w ramach oferty sieci mogliśmy natomiast kupić między innymi sztuczne drzewka. Tutaj widzimy już jednak niemal pustki. W jednym z warszawskich sklepów Lidl ostało się ostatnie już drzewko. To sztuczna choinka na pniu, której cena wynosi 129 zł. To sztuczne drzewko liczy 150 cm wysokości.

 


foto: mat. redakcji (wiadomoscispozywcze.pl/AP)

Reklama