NATURALniE PROSTE! Lekki i przyjemny konkurs od NATURALE

NATURALniE PROSTE! Lekki i przyjemny konkurs od NATURALE

Na najbardziej zabiegany, przedświąteczny, okres w roku NATURALE przygotowało prosty konkurs dla swoich odbiorców. Jest to zachęta do podzielenia się własnymi sposobami na życie w zgodzie z otaczającą nas przyrodą.

NATURALE to marka wegańskich zamienników masła, wyprodukowanych na bazie kokosa, awokado czy orzecha włoskiego. Jej produkty są doceniane przez konsumentów za walory smakowe i uniwersalność. Doskonale sprawdzają się podczas gotowania, smażenia, pieczenia, a także spożywania na surowo. Dzięki swojej wszechstronności stanowią idealny dodatek do wielu potraw, pozwalając na eksperymentowanie w kuchni i tworzenie smaków dostosowanych do różnorodnych upodobań.

Konkurs "NATURALniE PROSTE!"

Świat marki NATURALE zbudowany jest wokół takich wartości, jak zdrowie, witalność, radość i kontakt z przyrodą. Zimą szczególnie potrzebujemy zadbać o swój dobrostan i równowagę. Grudzień jest jednym z najbardziej wymagających miesięcy. Towarzyszą mu krótkie dni, charakterystyczny dla tej pory roku spadek energii i olbrzymia ilość zadań do wykonania w związku ze zbliżającymi się świętami.

Konkursem "NATURALniE PROSTE!" marka przypomina, że wystarczą zwykłe, proste i drobne działania, by nawet w trudne zimowe dni zadbać o bliski kontakt z naturą, która karmi, relaksuje i pomaga odzyskać witalność.

Jak wziąć udział w konkursie NATURALE?

Zadanie konkursowe jest NATURALniE proste – wystarczy przedstawić swoje sposoby na życie w zgodzie z otaczającą nas przyrodą. Można opisać swój dzień, podać przepis na danie lub kosmetyk, podzielić się ulubioną aktywnością. Nagrody to:

  • weekend dla dwojga,
  • masaż relaksacyjny,
  • jeden z 25 zestawów smarowideł NATURALE.

Konkurs promowany jest w mediach społecznościowych i w sieci reklamowej Google. Zgłoszenia są przyjmowane do 23.12.2023 za pośrednictwem strony: https://naturalnieproste.mojenaturale.pl/

Produkty marki Naturale obecne są w takich sieciach, jak: Netto, Stokrotka czy Auchan.

Za dystrybucję odpowiada Trade Support.


foto: mat. prasowe

Reklama