Bakalland i Delecta z licencją nowej produkcji – Akademii Pana Kleksa

Bakalland i Delecta z licencją nowej produkcji – Akademii Pana Kleksa

FoodWell – producent marek Bakalland i Delecta – rusza właśnie z wyjątkowymi produktami na licencji wyczekiwanej, nowej adaptacji Akademii Pana Kleksa. Produkty w opakowaniach z postaciami z filmu trafią na półki w styczniu 2024 r.

Nowa adaptacja bestsellerowej powieści dla dzieci – Akademii Pana Kleksa – będzie miała swoją premierę na początku 2024 r. W tym samym czasie na sklepowe półki mają trafić wyjątkowe produkty marek Bakalland i Delecta obrandowane motywami pochodzącymi z produkcji.

Zarówno rozmach samego filmu, będącego ogromnym projektem z doskonałą obsadą, jak i sentyment, którym darzona jest postać Pana Kleksa przez pokolenia dzisiejszych czterdziesto-, pięćdziesięciolatków, gwarantują sukces kinowy. Chętnie włączyliśmy się do tego projektu, żeby pogłębić zaufanie do naszych marek w tej grupie. Równocześnie, chcemy zachęcić najmłodszych konsumentów do sięgnięcia po nowość – wierzymy, że jeśli raz spróbują naszych produktów z linii Kleks, zostaną z nami na dłużej.

Marian Owerko, prezes Zarządu FoodWell

Z licencji filmowej skorzystają płatki śniadaniowe, batony i żelki pod marką Bakalland. Wszystkie wybrane produkty charakteryzują się naturalnym składem. Pozbawione są sztucznych dodatków, syropu glukozowo-fruktozowego i oleju palmowego. Z kolei marka Delecta wprowadza nowe warianty ciast do własnego wypieku oraz nowe smaki kisieli i budyni. Podkreśleniem całej serii nowych produktów jest linia Kleks – kolorowe i smaczne desery dla najmłodszych.


 

Reklama