Lisek przesuwa kolejną granicę. Dostarczył oglądającym obrady Sejmu w kinie... chusteczki

Lisek przesuwa kolejną granicę. Dostarczył oglądającym obrady Sejmu w kinie... chusteczki

Dzisiejsze obrady Sejmu, w tym exposé premiera Mateusza Morawieckiego, możemy obejrzeć nie tylko na bijących rekordy popularności transmisjach na YouTube, ale także... w sali kinowej w warszawkiej Kinotece. Swoją cegiełkę do tego bezprecedensowego wydarzenia dołożyła także aplikacja zakupowa Lisek.

Lisek.App nawiązał współpracę z pomysłodawcami pierwszego w historii wspólnego oglądania obrad Sejmu w kinie. Aplikacja zakupowa postanowiła dostarczyć wszystkim oglądającym przekąski i... chusteczki na otarcie łez wzruszenia, smutku lub radości.

Obrady Sejmu w kinie 2023

Poniedziałkowe obrady Sejmu, podczas których swoje expose wygłosi premier Mateusz Morawiecki cieszy się sporym zainteresowaniem. Transmisji na YouTube przygląda się już niemal ćwierć miliona użytkowników. Szczególnie wyczekianym punktem obrad jest głosowanie, w którym większość posłanek i posłów zdecyduje o przyznaniu (bądź nie) wotum zaufania dla jego rządu.

O komfort oglądających dzisiejsze posiedzenie Sejmu w salach kinowych postanowił zadbać dodatkowo Lisek. Aplikacja zakupowa dostarczyła im zdrowe przekąski, napoje, kupony rabatowe oraz chusteczki. 

Lisek powstał żeby zmieniać rzeczywistość. Od początku działalności cały czas coś testujemy, ulepszamy, przesuwamy granice. Bliskie jest nam robienie rzeczy po raz pierwszy, przełamywanie barier i organizowanie się w ekspresowym tempie. Dlatego chętnie wsparliśmy organizatorów obywatelskiego oglądania obrad Sejmu na wielkim ekranie. Cieszymy się, że jako polski start-up bierzemy udział w tej obywatelskiej inicjatywie.

Justyna Sztengreber, dyrektor marketingu Lisek.App

Transmisja dzisiejszych obrad Sejmu jest dostępna poniżej:


foto: mat. prasowe

Reklama