Tomasz Podolski nowym dyrektorem sprzedaży w Hochland Polska

Tomasz Podolski nowym dyrektorem sprzedaży w Hochland Polska

Od nowego roku zespół Hochland Polska powiększy się o nowego dyrektora sprzedaży. Tomasz Podolski pokieruje działem od 2 stycznia 2024 roku. Wcześniej pracował między innymi w Lotte Wedel, Unilever Polska czy Danone.

Tomasz Podolski nowym dyrektorem sprzedaży w Hochland Polska

Tomasz Podolski ukończył Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu na kierunku Zarządzanie i Marketing. Jego ostatnim pracodawcą był Lotte Wedel, gdzie zajmował stanowisko Menadżera ds. Handlu Nowoczesnego, a następnie Krajowego Menadżera Sprzedaży. 

Doświadczenie w branży FMCG Tomasz Podolski zaczął jednak budować znacznie wcześniej. Przez 2 lata jako Krajowy Dyrektor ds. Kluczowych Klientów pracował w Lorenz Bahlsen Snack-World. Wcześniej, przez kilka lat, zdobywał doświadczenie w różnych obszarach sprzedaży w Danone, a także w Unileverze.

Wchodząc do Zespołu Kierownictwa Hochland Polska Tomek zapewni szeroką ekspertyzę w obszarze sprzedaży. Jego dotychczasowe osiągnięcia koncentrowały się między innymi na prowadzeniu projektów międzynarodowych w różnych kategoriach produktowych, budowaniu i wdrażaniu strategii dla obszaru sprzedaży. Tomasz to nie tylko doświadczony menadżer w obszarze sprzedaży, ale przede wszystkim otwarta, szczera i bezpośrednia osoba, której wartości są zbieżne z kulturą naszej firmy. Dlatego jesteśmy przekonani, że nasz obszar sprzedaży trafia w godne zaufania ręce i wierzymy, że Tomek sprawdzi się na tym stanowisku, a jego pasja, wiedza i umiejętności pomogą mu w realizacji celów.

Jacek Wyrzykiewicz, PR&Marketing Services Manager w Hochland Polska

Poproszony o podanie kilku słów o sobie, Tomasz odpowiada, że wspólnie z żoną wychowują dwie córki. W wolnym czasie dodatkowo zajmuje się pszczelarstwem – to już tradycja kilkupokoleniowa w jego rodzinie.


foto: Tomasz Podolski, nowy dyrektor sprzedaży w Hochland Polska (mat. prasowe)

Reklama