Filet Wegański a'la Rybny – nowość inspirowana morskimi smakami w ofercie GARDEN GOURMET

Filet Wegański a'la Rybny – nowość inspirowana morskimi smakami w ofercie GARDEN GOURMET

Marka GARDEN GOURMET poszerza swoje portfolio bezmięsnych propozycji dla miłośników kuchni wege, wprowadzając na rynek Filet Wegański a'la Rybny. Marka oferuje konsumentom roślinną alternatywę dla panierowanych ryb, która jest w całości wegańska.

Filet Wegański a'la Rybny od GARDEN GOURMET

Filet Wegański a'la Rybny wyróżnia się doskonałym smakiem, chrupiącą panierką i teksturą zbliżoną do ryby. Nowość GARDEN GOURMET to produkt w 100% wegański, przygotowany m.in. z pszenicy i grochu, co sprawia, że ma dużo białka i niską zawartość tłuszczów nasyconych.

Doprawiony cytryną i koprem, Filet Wegański a'la Rybny może zastąpić panierowaną rybę i sprawdzić się jako składnik roślinnego obiadu czy bezmięsnego posiłku. Filet polecany jest zarówno osobom niejedzącym mięsa, jak i tym, które chcą ograniczać produkty pochodzenia zwierzęcego w swojej diecie.

Nasza najnowsza, a’la rybna propozycja z pewnością pozwoli urozmaicić talerze konsumentów, także w okresie Świąt. Jest to doskonała alternatywa dla tradycyjnych potraw rybnych, która – dzięki swojemu smakowi i teksturze zbliżonej do białej ryby – z powodzeniem sprawdzi się w kompozycji np. z ziemniakami i surówką lub jako składnik ulubionej sałatki.

Bartosz Dmowski, CEE Business Development Manager Garden Gourmet, Nestlé Polska

Filet Wegański a'la Rybny jest już dostępny w sprzedaży stacjonarnej – każdy miłośnik roślinnych potraw znajdzie go w hipermarketach Carrefour.

W Polsce w ofercie marki Garden Gourmet znajduje się również wiele innych alternatyw dla mięsa, idealnych dla smakoszy kuchni wege. Obok nowego Fileta Wegańskiego a’la Rybnego, są to m.in.: Wegański Kotlet Mielony, Wegański Falafel, Wegańskie Fileciki, Klopsiki Warzywne, Sensational Burger, Sensational Mielone, Nuggetsy Roślinne, Sznycel Roślinny, Klopsiki Roślinne, Burger Roślinny. Więcej informacji (wraz z przepisami) można znaleźć na stronie www.gardengourmet.pl.


foto: mat. partnera

Reklama