Piekarnia Natura otwiera kolejny lokal. To będzie drugi punkt w nowym koncepcie

Piekarnia Natura otwiera kolejny lokal. To będzie drugi punkt w nowym koncepcie

Piekarnia Natura wynajmie niemal 200 mkw. powierzchni, by otworzyć nowy lokal na parterze poznańskiego biurowca Nowy Rynek E, zrealizowanym przez Skanska. Oficjalne otwarcie zaplanowano na 2024 rok.

Piekarnia Natura została założona w 2002 roku przez Zbigniewa Piskorskiego i początkowo była małym zakładem rzemieślniczym, mieszczącym się na ulicy Głogowskiej. Obecnie posiada ponad dwadzieścia lokali w Poznaniu i w pobliskich miejscowościach.

Nowa Piekarnia Natura na mapie Poznania

Otwarcie nowego lokalu Piekarni Natura zaplanowane jest na wiosnę przyszłego roku. Zostanie ona poszerzona także o Bistro Brzask. Będzie to już drugi lokal w nowym koncepcie. Będzie on czynny w tygodniu oraz w weekendy.

Już niedługo w Nowym Rynku zagoszczą zdrowe, lokalne i doceniane przez Poznaniaków smaki. To wartościowe urozmaicenie nie tylko dla pracowników tutejszych biur, ale również dla okolicznych mieszkańców. Piekarnia Natura idealnie wpisuje się w otoczenie kompleksu, tworząc integralny punkt wewnętrznego rynku. Spełnia on ważny cel – podkreśla historię tego miejsca, nawiązuje do lokalnej tradycji i jest ciekawym miejscem, zachęcającym do odpoczynku i relaksu

Małgorzata Wojtoń, starsza menadżerka ds. wynajmu w spółce biurowej Skanska w regionie Europy Środkowo-Wschodniej

Nowy punkt gastronomiczny sąsiaduje z wewnętrznym rynkiem, w którym znajdują się m.in. mała architektura do wypoczynku, urządzenia służące do zabawy najmłodszym użytkownikom, tężnie solankowe oraz fontanna, a także drzewa i zieleń, które skutecznie chronią przed słońcem w upalne dni.

Dzięki doskonałej lokalizacji w pobliżu głównego dworca kolejowego oraz licznym ścieżkom rowerowym, plac jest chętnie odwiedzanym miejscem nie tylko przez mieszkańców Wildy, ale też osoby przyjezdne z różnych części Poznania.

Piekarnia Natura działa od 2002 roku

W swojej ofercie posiada pieczywo, słodkie i słone przekąski, ciasta, torty, Rogale Świętomarcińskie, lody rzemieślnicze, a także naturalne delikatesy ze zdrową i ekologiczną żywnością oraz napojami.

Od 2012 roku firma jest członkiem Sieci Wielkopolskiego Dziedzictwa Kulinarnego. Oznacza to, że aktywnie działa na rzecz rozwoju regionu wielkopolskiego i przynajmniej w 50% wykorzystuje surowce i produkty wysokiej jakości, które zostały wyprodukowane bądź stanowią część dziedzictwa kulinarnego województwa wielkopolskiego.


foto: Piekarnia Natura (mat. prasowe)

Reklama