Słodycze prezentowe od Wawelu. Marka wprowadza zimową ofertę

Słodycze prezentowe od Wawelu. Marka wprowadza zimową ofertę

Czy jako uzupełnienie prezentu, czy też w formie niezależnego upominku – słodycze zajmują ważną rolę podczas obdarowywania bliskich. Doskonale zdają sobie z tego sprawę producenci, którzy są już gotowi na sezon świąteczny. Wawel właśnie zaprezentował swoją zimową ofertę. Znajdziemy w niej sporo propozycji prezentowych. 

Czekoladki inspirowane nalewkami

Dobrym prezentem dla dorosłej osoby mogą okazać się zamknięte w prezentowym opakowaniu czekoladki inspirowane nalewkami, które w zimowej ofercie zaprezentował w tym roku Wawel. Są one wypełnione kremem z nutą alkoholu i oblane czekoladą Wawel. Do spróbowania Wiśniówka, Cytrynówka oraz nowość produktowa – Pigwówka o wytrawnym, kwaskowym smaku. Czekoladki dostępne są w prezentowych kartonikach w świątecznej szacie graficznej. 

Słodycze prezentowe to doskonałe uzupełnienie podarunku pod choinkę (foto: mat. prasowe)

W ofercie producenta znajdziemy także klasykę w postaci Królewskiego Mleczka, która poza znanym smakiem waniliowym i śmietankowym, występuje także w smaku piernikowym. Cała linia Królewskiego Mleczka dostępna jest w eleganckich, różowych, szkatułkowych kartonikach. 

Dzięki świątecznej oprawie opakowań, słodycze na prezent sprawdzą się także jako samodzielny niezobowiązujący upominek (foto: mat. prasowe)

Jakie słodycze na prezent?

Wawel w tym roku zdecydowanie odpowiedział na potrzebę związaną z poszukiwaniem słodkości na prezenty świąteczne. Propozycje producenta zamknięto w pięknych opakowaniach, które same w sobie cieszą. W sklepach znajdziemy na przykład Kultowe czekoladki Malaga, Tiki Taki i Kasztanki, które w tym roku są dostępne w formie bombonierek 330 g w limitowanej edycji z zimowymi nakładkami. W formie prezentu dostępne są także praliny Marcepan.

Wawel przygotował także trzy ciekawe propozycje dużych tabliczek czekolady, inspirowane popularnymi ciastami. W zimowej ofercie znajdują się Brownie z wiśniami 275 g oraz nowości: Miodownik 275 g i Makowiec 275 g nawiązującymi smakowo do znanych wypieków.


foto: mat. prasowe 

Reklama