Hochland pokazał tegoroczny kalendarz firmowy! To zbiór prac nadesłanych przez pracowników

Hochland pokazał tegoroczny kalendarz firmowy! To zbiór prac nadesłanych przez pracowników

W tym roku, już po raz 17., firma Hochland Polska zaprosiła swoich pracowników, a w tej edycji także dostawców mleka, do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym. Rezultatem tegorocznej akcji jest najnowszy kalendarz firmowy Hochland Polska 2024. Znajdziemy w nim w sumie 12 prac przedstawiających dobre praktyki, które wspierają ochronę naszej planety.

Kalendarz Hochland Polska 2024 już dostępny!

Tematyka tegorocznego kalendarza Hochland Polska skupia się na zrównoważonym rozwoju, który stanowi jeden z głównych filarów strategii firmy. Tradycyjnie już powstał on na podstawie prac nadesłanych przez pracowników Hochland Polska. Ponadto do udziału w tym roku zaproszeni zostali także związani z marką dostawcy mleka.

Tegoroczne hasło konkursowe brzmiało: "Co dobrego robimy w Hochland dla naszej planety", a zadaniem uczestników było sfotografowanie swojej dobrej praktyki i opisanie w kilku słowach jak wpływa ona na dobro planety.

Pracownicy w centrum

Jak komentuje Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska, pracownicy i dostawcy mleka Hochland Polska po raz kolejny udowodnili, że można na nich liczyć. "Są propagatorami zrównoważonego rozwoju, a przy tym robią po prostu świetne zdjęcia" - dodaje.

Komisja konkursowa z roku na rok staje przed coraz większym wyzwaniem, aby wybrać najbardziej kreatywne zgłoszenia, ale wiemy, że znów się nam udało. Te 12 prac najlepiej obrazuje to, co dobrego robimy w Hochland dla naszej planety i z czego jesteśmy tak dumni. Serdecznie gratulujemy laureatom i już dziś zapraszamy naszych Przyjaciół i Partnerów do przyszłorocznego konkursu.

Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska

foto: mat. prasowe

Reklama