Oranżada Hellena przygotowała sylwestrową nowość dla najmłodszych

Oranżada Hellena przygotowała sylwestrową nowość dla najmłodszych

Oranżada Hellena w butelce od szampana dla najmłodszych już wkrótce zadebiutuje na rynku w nowym smaku. W grudniu 2023 roku do oferty dołączy nowa odsłona kultowego napoju dla najmłodszych konsumentów - Oranżada Hellena Party o smaku waty cukrowej.

Oranżada Hellena na dziecięce imprezy

Nowa propozycja smakowa ma być doskonałym uzupełnieniem dziecięcych imprez i spotkań. Musująca Oranżada Hellena Party o smaku waty cukrowej została zamknięta w butelce typu Champagne z korkiem. 

Oranżada Hellena Party w wersji o smaku waty cukrowej to niezastąpiony dodatek do nadchodzących karnawałowych uroczystości. Bez względu na okoliczności – prywatka, kinderbal, urodziny czy zabawa sylwestrowa z najmłodszymi – dostarczy niepowtarzalnych przeżyć, wzbogacając radosną atmosferę każdej sytuacji.

Joanna Kąkol, rzecznik prasowy Colian

Oranżada Hellena Party o smaku waty cukrowej

Oranżada Hellena Party została zamknięta w butelce o pojemności 0,75 l. Zwraca uwagę kolorowym, spójnym i wyrazistym designem, który ma przemawiać zwłaszcza do najmłodszych konsumentów.

Oranżada Hellena o smaku waty cukrowej jest dostępny w ofercie limitowanej od grudnia br. w nowoczesnym kanale dystrybucji.

Rekomendowana cena Helleny w butelce Champagne w nowym smaku to około 12 zł.


foto: mat. prasowe

Reklama