Moya odświeża swój bestsellerowy produkt pod marką własną

Moya odświeża swój bestsellerowy produkt pod marką własną

Moya odświeża nazwę oraz wygląd bestsellerowego produktu w ofercie stacji paliw. Mowa o napoju energetycznym, który od teraz będzie występował pod nazwą ON Power. Zmiany objęły również design opakowań. Nowoczesny wygląd puszki o pojemności 250 ml ma przyciągnąć uwagę klientów na stacjach paliw. 

ON Power na stacjach Moya

Jak podaje sieć, skład napoju ON Power został starannie opracowany z myślą o osobach, które potrzebują wsparcia w chwilach zwiększonego wysiłku. "Dzięki zawartości kofeiny i tauryny, ON Power zwiększa czujność, poprawia koncentrację i wspiera wydajność organizmu" - podaje sieć.

Nowe opakowania energetyka ON Power zyskało wyraziste czerwone i czarne barwy. Napój ten jest już dostępny na wszystkich obsługowych stacjach paliw Moya w Polsce.

Kategoria napojów energetycznych w Polsce notuje w ostatnim czasie wzrosty sprzedaży. Według danych CMR, produkty te odnotowały 21% wzrost rok do roku w całym panelu detalicznym w 2022 roku. Za ponad 2/3 wartości sprzedaży odpowiadały w tym czasie sklepy małoformatowe.


foto: mat. prasowe

Reklama