Wojciech Pisz nowym Capital Markets Directorem w Panattoni

Wojciech Pisz nowym Capital Markets Directorem w Panattoni

Do tej pory Wojciech Pisz sfinalizował transakcje opiewające na kwotę ponad 10 mld euro. Jako nowy Capital Markets Director wesprze Panattoni w zakresie finansowania, negocjacji i strukturyzowania nowych inwestycji z inwestorami, jak też sprzedaży ukończonych nieruchomości.

Panattoni zyskało nowego dyrektora

Budując ponad 20-letnie doświadczenie Wojciech Pisz pracował we wszystkich sektorach rynku nieruchomości w Europie Centralnej. Zajmował najwyższe stanowiska w ramach wiodących firm na rynku nieruchomości: Atrium European Real Estate, CBRE, Cushman & Wakefield, a także pełnił funkcję Dyrektora ds. Inwestycji w Nieruchomości w Biurze Sektora Nieruchomości w TFI PZU SA.

Nawiązanie współpracy z Wojciechem Piszem jest, jak informuje firma, "efektem kolejnego aktywnego roku Panattoni w zakresie współpracy z inwestorami".

Wsparcie profesjonalisty z tak ogromnym doświadczeniem stanowi dla nas wielką wartość. Stworzenie tego stanowiska to kolejny krok w konsekwentnym rozwoju firmy.

Marek Dobrzycki, Managing Director w Panatoni

Wojciech Pisz w Panattoni

Jako Capital Markets Director Wojciech będzie ściśle współpracował z zespołem dpowiedzialnym za realizację nowych projektów deweloperskich w całej Polsce. Jego głównym zadaniem będzie utrzymanie i rozwijanie relacji z inwestorami.

Jestem przekonany, że moje doświadczenie przyczyni się do kolejnych rekordowych transakcji, a także pomoże sprawnie uruchamiać kolejne realizacje ze wsparciem nowych inwestorów.

Wojciech Pisz

Wojciech Pisz obejmie stanowisko Capital Markets Directora w Panattoni wraz z początkiem 2024 roku.


foto: Wojciech Pisz (Panattoni)