Colian rusza ze świąteczną kampanią. Na których produktach skupi się w tym roku?

Colian rusza ze świąteczną kampanią. Na których produktach skupi się w tym roku?

Listopad to okres, w którym przestrzeń reklamowa wypełnia się świątecznymi akcentami. Na ekranach telewizorów, ale także na platformach VOD zobaczymy już między innymi tegoroczną świąteczną kampanię reklamową firmy Colian. 

Świąteczna kampania Colian

Już od 13 listopada br. w największych stacjach telewizyjnych możemy zobaczyć kolejną odsłonę kampanii reklamowej "Polskie słodycze na polskie święta" firmy Colian, bazującej na adaptacji utworu „Z kopyta kulig rwie” zespołu Skaldowie.

Kampania potrwa do Bożego Narodzenia i będzie widoczna w kluczowych stacjach telewizyjnych i na platformie VOD.

Świąteczne słodycze od firmy Colian

Colian jest właścicielem takich marek jak Goplana, Solidarność, Grześki czy Jeżyki. W ofercie producenta znajdziemy jednak również Oranżadę Hellena czy wafelki Familijne. Na które marki postawił w świątecznej kampanii producent?

Podobnie jak w ubiegłych latach, w świątecznej reklamie Colian zobaczymy między innymi Śliwkę Nałęczowską z cynamonem, pierkinowe Jeżyki czy świąteczne figurki Goplana. Na tym jednak nie koniec!

Mikołaj Grześki – nowość od Coliana na święta 2023

W tym roku poza znanymi już od lat produktami sezonowymi, do oferty Colian dołącza nowy produkt – Mikołaj Grześki, wypełniony chrupiącym nadzieniem oraz oblany mleczną czekoladą.

"Jak to bywa w przypadku tej marki, nie tylko jego smak jest wyjątkowy, bo pełen chrupiącego nadzienia, ale także kształt, który łączy tradycyjny wizerunek Mikołaja z elementami bardziej współczesnymi i młodzieżowymi" – mówi o nowości Joanna Kąkol, rzecznik prasowy Colian.

Za kreatywną stronę kampanii, a także jej produkcję odpowiada agencja Peppers Ghost. Muzykę skomponował Andrzej Zieliński z zespołu Skaldowie, a reżyserią spotu zajął się Henryk Szymański (z agencji Peppers Ghost). Zakup mediów, podobnie jak w poprzednich latach, powierzono Initiative. Kampanii towarzyszyć będą działania promocyjne prowadzone na platformach społecznościowych oraz w prasie branżowej. Wsparcie w zakresie public relations zapewnia Kolterman Media Communications.


foto: mat. prasowe

Reklama