Carrefour zwiększa liczbę produktów na licencji Disneya do niemal tysiąca

Carrefour zwiększa liczbę produktów na licencji Disneya do niemal tysiąca

Oferta licencjonowanych produktów Disneya w Carrefour składa się obecnie w niemal tysiąca różnych produktów. Znaczne rozszerzenie portfolio produktów z postaciami z bajek to efekt indywidualnej współpracy, którą z okazji 100-lecia studia na świecie nawiązał z Disneyem Carrefour Polska. Carrefour uruchomił także konkurs, w którym do wygrania jest rola aktora dubbingowego w animowanej produkcji tego studia.

Produkty Disneya w Carrefour 2023

Produkcje Disneya od równo 100 lat zachwycają całe pokolenia, które z chęcią kolekcjonują produkty z podobiznami ulubionych postaci z filmów. Carrefour Polska w ramach świętowania okrągłej rocznicy powstania tego znanego studia filmowego, promuje szeroką ofertę produktów na licencji Disneya obejmującą blisko 1000 produktów.

W asortymencie znajdziemy nie tylko zabawki Disney, ale także ubrania z postaciami z Dinseya, produkty szkolne, książki, a nawet produkty spożywcze.

Konkurs Carrefour x Disney

Wraz z ofertą handlową Carrefour, jako jedyna sieć handlowa w Polsce, zagwarantował swoim klientom wyjątkowe konkursy, w których do wygrania jest rola aktora dubbingowego w najnowszej animacji studia, a także “darmowe” zakupy produktów Disneya.

Klienci Carrefour będą mogli powalczyć o produkty licencjonowane o wartości aż 3 tys. zł, a także o wyjątkową nagrodę główną, jakiej jeszcze nikt nie mógł wygrać w Polsce — rolę aktora dubbingowego w produkcji Disneya. Zapraszamy wszystkich naszych klientów do wspólnego świętowania tej magicznej rocznicy w naszych sklepach

Sylwester Mroczek, Menedżer Działu Rozwoju Formatów i Konceptów Handlowych

Konkurs, w którym do wygrania jest rola aktora dubbingowego przy jednej z produkcji studia, potrwa do 24 grudnia, a zasady są wyjątkowo proste. Aby wziąć udział, należy w dniach trwania konkursu kupić produkt na licencji Disneya w jednym ze Sklepów Carrefour, odebrać i zachować dowód zakupu.

Poza paragonem każdy uczestnik musi wykonać pracę konkursową przedstawiającą „Swoje najwspanialsze wspomnienie związane z Disneyem” (technika wykonania pracy opisana jest w regulaminie). Pracę wraz z paragonem należy zgłosić za pomocą formularza rejestracyjnego znajdującego się na stronie www.konkursykiora.pl. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na początku stycznia 2024 roku.

Nagrody w konkursie Carrefour - listopad 2023

Każdy uczestnik biorący udział w konkursie głównym, gra także o nagrodę przyznawaną co 2 tygodnie - “darmowe” zakupy w Carrefour o wartości do 3 tys. zł. Od 2 listopada, do 24 grudnia, co 2 tygodnie, komisja wyłaniać będzie zwycięzców, którzy odwiedzą 1 z 3 wybranych sklepów w Warszawie, Gdańsku i Krakowie. Laureat na darmowe zakupy na licencji Disneya będzie miał 100 sekund, które odliczane będą od bramki wejściowej w sklepie Carrefour. 

Promocje na produkty Disneya w Carrefour 2023

Licząca niemal tysiąc liczba produktów Disneya w Carrefour to nie wszystko, co przygotował dla klientów detalista. Jak informuje Sylwester Mroczek, na każdy tydzień trwania akcji sieć zaplanowała specjalne obniżki cenowe.

Listopad to czas, w którym nasi klienci rozpoczynają poszukiwania prezentów mikołajkowych i bożonarodzeniowych, stąd wiemy, że nasza rozbudowana oferta na pewno przyciągnie wielu fanów studia Disney w każdym wieku.

Sylwester Mroczek, Menedżer Działu Rozwoju Formatów i Konceptów Handlowych

foto: mat. prasowe

Reklama