Starbucks odświeża program lojalnościowy Starbucks® Rewards. Jest ważna zmiana

Starbucks odświeża program lojalnościowy Starbucks® Rewards. Jest ważna zmiana

Program lojalnościowy Starbucks doczekał się swojej aktualizacji w Polsce. Ta miała miejsce 7 listopada. Użytkownicy nie będą już musieli dołądowywać swojej karty lojalnościowej pieniędźmi. Jak można od teraz zyskać gwiazdki w Starbucks® Rewards?

Starbucks zmienia zasady programu lojalnościowego w Polsce

Do tej pory, aby korzystać z programu oraz zbierać gwiazdki trzeba było wcześniej doładować swoją Kartę Starbucks. W obliczu wielu głosów ze strony konsumentów, Starbucks zdecydował się na zamianę w tym obszarze.

Od teraz wpłacanie środków na swoje konto w aplikacji Starbucks nie będzie już konieczne. Gwiazdki można będzie zbierać niezależnie od wybranej opcji płatności. Punkty Starbucks naliczą się zatem niezależnie od tego czy zapłacimy gotówką, kartą czy portfelem mobilnym.

Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom naszych sympatyków, stąd decyzja o zmianach w aplikacji. Chcemy, aby udział w programie lojalnościowym był dla wszystkich wygodny i prosty.

Paula Chudzińska, Marketing Manager Starbucks Polska

Jak zbierać punkty w Starbucks?

Aby wziąć udział w programie lojalnościowym Starbucks® Rewards trzeba pobrać na telefon aplikację Starbucks CEE. Po zmianach, które właśnie wprowadził Starbucks, aby zebrać punkty (gwiazdki), wystarczy zeskanować kod kreskowy w swojej aplikacji bezpośrednio w wybranej kawiarni. 

Zebrane gwiazdki w Starbucks można następnie wymieniać na darmowe napoje w kawiarniach. Za co dostaje się punkty w Starbucks? Zasady programu Starbucks są proste:

  • każde wydane 2 zł w kawiarni Starbucks to jedna „gwiazdka” w Starbucks® Rewards

Ile gwiazdek Starbucks trzeba zebrać, aby dostać darmowy napój?

Każde zebrane 80 gwiazdek zebrane w Starbucks® Rewards to darmowy napój w rozmiarze Tall lub Grande albo darmowy biały kubek Reusable Cup. 

Gdy na Twoim koncie Starbucks® Rewards zbierze się 200 gwiazdek otrzymasz Złoty status w Starbucks. Dzięki temu zyskuje się między innymi dodatkowy shot espresso lub wybrany syrop czy bitą śmietanę za darmo przy każdej wizycie w kawiarni. 


foto: mat. prasowe