Świąteczna ciężarówka Coca-Cola rusza w Polskę

Ciężarówka Coca-Cola to już dla wielu sygnał nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Już od trzech dekad pojawia się w komunikacji marki na całym świecie. Przyciąga uwagę przede wszystkim podczas corocznej trasy, w ramach której ten wielki czerwony pojazd odwiedza różne rejony Polski. Sprawdzamy, w jakich miastach ciężarówka Coca Coli pojawi się w 2023 roku?

Ciężarówka Coca-Coli 2023

O tym, że Coca Cola stała się nieodłącznym elementem świąt nie trzeba już praktycznie nikogo przekonywać. Wystarczy spojrzeć na popkulturową postać świętego Mikołaja w czerwonym stroju i z długą brodą (którego wizerunek został wykreowany przez Coca-Cola) lub przypomnieć sobie kultową już piosenkę "Coraz bliżej święta", która towrzyszy świątecznym reklamom marki.

Na te wszystkie wrażenia składa się również świąteczna ciężarówka Coca Coli, która jest już obecna w komunikacji marki od 30 lat.

Świąteczna trasa ciężarówki to już kultowy element przedświątecznego kalendarza, a tym samym wspólnego radowania się w oczekiwaniu na święta. W tym roku mamy nadzieję ponownie przywołać prawdziwą magię przypominając, że nawet najmniejsze akty dobroci mogą rozgrzać serca i zjednoczyć ludzi.

Weronika Lipińska, Senior Brand Manager w Coca-Cola

W tym roku, podobnie jak w latach poprzednich, świąteczna ciężarówka Coca Coli zawita także do Polski. Producent ujawnił już trasę ciężarówki Coca-Coli, choć ta nie jest jeszcze skończona. O ostatnim mieście na trasie świątecznej ciężarówki zdecydują konsumenci w głosowaniu.

Gdzie będzie świąteczna ciężarówka Coca-Cola? Trasa 2023

Tegoroczna trasa ciężarówki Coca Coli będzie nieco krótsza od tej prezentowanej w ubiegłym roku. Przypomnijmy, że w 2022 roku podczas świątecznej trasy Coca Cola odwiedziła aż 10 polskich miast. Trasa ciężarówki Coca Coli w 2023 roku skórczyła się o połowę. Gdzie będzie jechała ciężarówka Coca Coli w 2023 roku?

Harmonogram świątecznej trasy ciężarówki Coca Coli w 2023 roku wygląda następująco:

  • w sobotę 2 grudnia 2023 ciężarówka Coca Coli będzie w Słupsku
  • w sobotę 9 grudnia 2023 ciężarówka Coca Coli będzie w Gnieźnie
  • w sobotę 16 grudnia 2023 ciężarówka Coca Coli będzie w Lublinie
  • w sobotę 22 grudnia 2023 ciężarówka Coca Coli będzie w Warszawie.

To jednak nie koniec! W tym roku ciężarówka Coca Coli pojawi się w jeszcze jednym mieście. O tym zdecydują już jednak konsumenci w aplikacji Coca Cola. 

Ciężarówka Coca Coli – głosowanie na miasto

Jak oddać głos na miasto? To bardzo łatwe. Aby zagłosować na ostatnią miejscowość, w której pojawi się ciężarówka, wystarczy mieć pobraną aplikację Coca-Cola na urządzeniu mobilnym. Zwycięży miasto, które od 15.11.2023 r. do 5.12.2023 r. do godz. 23:59, uzbiera najwięcej głosów. Wpływ na wynik może mieć każdy, pod warunkiem ukończenia 13 roku życia. Jeden użytkownik może oddać maksymalnie 5 głosów.

Miasto, do którego może zawitać ciężarówka Coca-Cola to:

  • Bytom,
  • Chorzów,
  • Leszno,
  • Elbląg,
  • Białystok,
  • Bochnia.

Wyniki zostaną ogłoszone 6 grudnia na oficjalnym profilu na Facebooku Coca-Cola oraz w aplikacji Coca-Cola.


foto: youtube.com/ świąteczny spot Coca-Cola 

Reklama