Czarny hot dog znowu w Żabce. Tym razem to "Hrabia Dogula" na Halloween

Czarny hot dog znowu w Żabce. Tym razem to "Hrabia Dogula" na Halloween

Żabka przygotowała coś specjalnego na Halloween 2023. W sklepach sieci właśnie pojawił się "Hrabia Dogula", czyli hot dog składający się z czarnej bułki, czarnej kiełbaski oraz specjalnego sosu halloween dynia. Przez jeden dzień będzie obowiązywała specjalna cena hot doga – 3,99 zł.

Halloween w Żabce: Powstał czarny hot dog 2023

Halloween jest kolejną okazją, kiedy Żabka zaskakuje swoich klientów specjalnie przygotowanym hot dogiem. Jednocześnie to już drugi raz, kiedy w sklepach sieci pojawiła się czarna przekąska. 

Hrabia Dogula, bo tak nazywa się stworzony na Halloween 2023 hot dog, to unikalne połączenie czarnej bułki, czarnej kiełbaski oraz specjalnego sosu halloween dynia.

Żabka nie ogranicza jednak swoich klientów. Każdy z nich może także skomponować własnego halloween'owego hot doga składającego się na przykład z czarnej bułki, dowolnie wybranej kiełbaski lub parówki oraz dowolnego sosu. 

Ile kosztuje hot dog na Halloween w Żabce?

Czarny hot dog Hrabia Dogula jest dostępny w ofercie Żabki od 25 października do 21 listopada br. lub do wyczerpania zapasów. Cena tego hot doga w Żabce to 5,99 zł wraz z aplikacją Żappka.

W Halloween, czyli we wtorek 31 października br., limitowaną przekąskę będzie można kupić w promocyjnej cenie 3,99 zł wraz z aplikacją Żappka.

Hot dog znajduje się w czołówce przekąsek kupowanych w Żabce. W 2022 roku sprzedano ich prawie 74 mln, a w najlepszym sprzedażowo dniu – ok. 370 tysięcy. Nic więc dziwnego, że detalista przy okazji różnych świąt lub obchodów zaskakuje klientów coraz to ciekawszymi wariantami hot doga. W tym roku, różowego Love Doga w walentynki sprzedano blisko 83 tysiące sztuk. 


foto: mat. prasowe

Reklama