Biedronka 1 listopada. Godziny otwarcia sklepów na Wszystkich Świętych

Biedronka 1 listopada. Godziny otwarcia sklepów na Wszystkich Świętych

Godziny otwarcia sklepów Biedronka w okolicach 1 listopada, a uroczystości Wszystkich Świętych, będą różnić się od tych codziennych. Tegoroczne obchody 1 listopada wypadają w środku tygodnia, czyli w środę. Oznacza to zatem, że będą je poprzedzać dwa dni pracujące. W jakich godzinach będzie otwarta Biedronka przed Wszystkich Świętych? Czy 1 listopada Biedronka będzie otwarta? Już odpowiadamy!

Czy Biedronka jest otwarta 1 listopada 2023?

Dzień, w których obchodzimy Wszystkich Świętych wypada każdego roku 1 listopada. Zgodnie z ustawą jest to dzień wolny od pracy. Czy to oznacza, że Biedronka 1.10 również będzie nieczynna? 

Zgodnie z prawem, sklepy sieci Biedronka będą zamknięte 1 listopada, czyli podczas Dnia Wszystkich Świętych. Wyjątkiem, podobnie jak w poprzednich latach, będą sklepy zlokalizowane na dworcach kolejowych i autobusowych.

Zakupy w Biedronce można będzie jednak zrobić przed, a także po dniu 1 listopada. Jakie będą godziny otwarcia sklepów Biedronka w okresie przed oraz po 1 listopada?

Biedronka – godziny otwarcia na Wszystkich Świętych 2023

Zakupy w sklepach Biedronka będziemy mogli zrobić w okresie poprzedzającym 1 listopada oraz po Dniu Wszystkich Świętych. Zgodnie z komunikacją Biedronki, podobnie jak rok temu, wiele sklepów Biedornka będzie otwartych dłużej 30 i 31 października 2023.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku aż 1800 sklepów Biedronka pracowało do godziny 23:00 lub dłużej przed 1 listopada oraz po 1 listopada. Pozostałe sklepy były czynne do godziny 22:00.

Przed 1 listopada obowiązuje również specjalna promocja na znicze i wkłady w Biedronce. Do soboty 28 października można kupić 3 znicze płacąc jedynie za 2 z nich. 

Biedronka – godziny otwarcia 31 października 2023

W tym roku 1 listopada wypada w środę. Oznacza to zatem, że spokojnie zakupy możemy zrobić w poniedziałek i wtorek (30 i 31 października), a także w czwartek, piątek i sobotę (2, 3 i 4 listopada). W niedzielę 5 listopada sklepy Biedronka będą nieczynne.

W dniu poprzedzającym Wszystkich Świętych, a więc 31 października godziny otwarcia sklepów Biedronka będą takie same jak każdego dnia tygodnia lub wydłużone.


foto: mat. redakcji

Reklama