Halloween w Lidlu. Sprawdzamy gazetkę promocyjną sieci

Halloween w Lidlu. Sprawdzamy gazetkę promocyjną sieci

Halloween w Lidlu to okazja, w związku z którą w sklepach sieci pojawi się specjalny asortyment. W 2023 roku sieć postanowiło wprowadzić sporo nowości dedykowanych tej okazji. Na półkach sklepowych Lidla znajdziemy między innymi specjalny zestaw słodyczy na Halloween, ale także żelki w niecodziennych kształtach. Jakie są ceny cukierków na halloween w Lidlu? Sprawdzamy najnowszą gazetkę promocyjną sieci.

Halloween w Lidlu 2023

Halloween to okazja, które na dobre wpisała się już w polskie kalendarze. Stanowi okazję do spotkania się, a także gwarantuje dobrą zabawę dzieciom, które spacerują tego dnia od domu do domu prosząc o cukierki. W związku z tym, że halloween zyskuje na popularności i coraz częściej zdarza się, że ktoś puka 31 października do drzwi prosząc o cukierki, warto się do niego odpowiednio przygotować. 

W pierwszej kolejności na halloween przydadzą się cukierki. W Lidlu kupujemy je już za 21,99 zł. To cena zestawu słodyczy na halloween, który właśnie pojawił się w Lidlu. Opakowanie w kształcie dyni liczy w sumie 200 g łakoci. To jednak nie wszystko!

Słodycze na halloween w Lidlu

Dyskonter zaskakuje również słodyczami w przerażających kształtach. Na halloween 2023 w sklepach Lidl aż roi się od niestandardowych żelków i słodyczy na halloween. Wśród nich znajdziemy między innymi:

  • halloweenowe żelki oczy (6,99 zł / 75 g / 1 opak.),
  • figurki z czekolady (5,99 zł / 100 g / 1 opak.) w kształcie gałek ocznych,
  • żelki Super Mózg (5,99 zł / 175 g / 1 opak)
  • żelki Tarantula (22,99 zł / 800 g / 1 opak.), które do złudzenia przypominają prawdziwe pająki.
  • żelki Zęby Draculi (5,99 zł / 200 g / 1 opak.),
  • cukierki barwiące język z nadzieniem owocowym (6,99 zł / 300 g / 1 opak.).

Dynia w Lidlu. Cena w październiku 2023

Halloween to także dzień szczególnie kojarzący się z dyniami, które na tę okazję drąży się zapalając w ich wnętrzu światełko. Lidl przygotował na tę okazję specjalną promocję. W sklepach Lidl dynia Hokkaido kosztuje 4,99 zł za kilogram. 

Przekąski na halloween w Lidlu [DO 10 ZŁ]

Halloween to, poza proszeniem o cukierki, także okazja do spotkań dla dorosłych. Nic dziwnego, że tego dnia wiele osób przebiera się w stroje halloweenowe i rusza na halloweenową imprezę. Podczas takiego spotkania warto zadbać o specjalne przekąski.

Lidl przygotował coś specjalnego dla osób, które szukają inspiracji na halloweenowe przekąski. W ofercie znajdziemy na przykład Chrupki (5,99 zł / 100 g / 1 opak.) w kształcie pajęczyn i nietoperzy to coś, czego musisz spróbować! Wyglądają spektakularnie, a jeszcze lepiej smakują. Dobrym uzupełnieniem będą także potworrrne chipsy Tortilla z niebieskiej kukurydzy (7,99 zł / 200 g / 1 opak.). Ich siny kolor jest co najmniej niepokojący!

Poza tym w ofercie Lidl znajdziemy też chrupiące ziemniaczki (5,99 zł / 450 g / 1 opak.) w kształcie duchów oraz wydrążonych dyń, które można podać z hummusem (4,99 zł / 200 g / 1 opak.) lub nuggetsami (12,99 zł / 400 g / 1 opak.) przypominającymi nietoperze i obserwuj przerażone miny swoich gości.


foto: gazetka promocyjna Lidl Polska

Reklama