Pizza Hut wprowadza zupełnie nową kategorię produktową

Pizza Hut wprowadza zupełnie nową kategorię produktową

Melts to nowa pozycja w menu Pizzy Hut, która ma być jednocześnie zupełnie nową innowacyjną kategorią produktową dedykowaną dla jednej osoby. Jak zapowiada sieć, czegoś takiego w restauracjach marki jeszcze nie było. Czym jest Melts? Ile kosztuje ten posiłek i co się na niego składa?

Melts Pizza Hut

Debiut produktu, jakim jest Melts przypadł na jesień 2023 roku. Czym jest Melts? To zupełnie nowe danie, które z założenia ma być idealnej wielkości porcją dla jednej osoby.

Jak wyjaśnia Pizza Hut, Melts to po prostu najlepszy ever posiłek solo – chrupiący z zewnątrz i po brzegi wypełniony serem. Idealny do dipowania – z przyjaciółmi, rodziną, a także gdy masz ochotę na pyszny posiłek sam na sam ze sobą.

Melts to nowe danie zaprojektowane jako indywidualny posiłek, który dodatkowo można poszerzyć o zestaw. Bo każdy czasami potrzebuje mieć na talerzu coś wyłącznie dla siebie. Pizza Hut jest znana z wprowadzania na rynek nowości w swoich kategoriach, a super serowy i chrupiący Melts to tego najlepszy dowód.

Ewelina Moskal, Brand Calendar, Pricing & Revenue Manager w Pizza Hut

Melts Pizza Hut – co to?

Melts w Pizza Hut to posiłek, który ma sprawdzić się dla jednej osoby. Melts to złożone na pół ciasto z farszem w środku. W zależności od wariantu Melts, w środku znajdziemy inne składniki, poza serem mozzarella, który jest podstawą każdego Melts w Pizza Hut. 

Kupując jedną porcję Melts Pizza Hut, dostajemy dwa kawałki złożonego ciasta z wylewającym się z jego wnętrza serem i dodatkowymi składnikami.

Rodzaje Melts w Pizza Hut

Każde Melts to ciągnący się i pyszny ser mozzarella oraz posypka z ziół prowansalskich i sera corregio. Do wyboru dostępne są 4 wersje, po to, aby każdy mógł wybrać smak, który mu odpowiada:

  • Melts Pepperoni – dla fanów klasyki – pepperoni i sosu pomidorowego,
  • Melts Kurczak BBQ – perfekcyjny dla miłośników grillowanego kurczaka z sosem BBQ i czerwoną cebulą,
  • Melts Kurczak Orientalny – to orientalne doznania z kurczakiem kebab, czerwoną cebulą i sosem czosnkowym,
  • Melts Vege – propozycja wegetariańska z zieloną papryką, cebulą oraz serami cheddar i gouda, a także pysznym, roślinnym falafelem i dodatkiem sosu czosnkowego.

Dodatkowo Melts zawsze serwowany jest z dipem, do wyboru: czosnkowy, BBQ lub pomidorowy.

Melts w zestawie

Melts ma być idealną porcją dla jednej osoby. Nie oznacza to jednak, że Pizza Hut nie przygotowała czegoś specjalnego dla osób o większym apetycie. Zamawiając Melts możemy skomponować własny zestaw. Do wybranego Melts, poza sosem, dobrać możemy także wybraną przystawkę oraz napój. 

Nowa oferta dostępna jest w restauracji na miejscu, na wynos oraz w opcji z dowozem.

Ile kosztuje Melts w Pizza Hut 2023?

Cena za Melts w Pizzy Hut różni się w zależności od tego, czy wybierzemy samo danio, czy też zdecydujemy się na zestaw. Za Melts z dowolnym sosem zapłacimy w Pizzy Hut 19,99 zł. Z kolei cena za zestaw Melts, w którego skład wchodzi Melts, napój i dowolna przekąska, jak np. frytki, to 29,99 zł. 


foto: mat. prasowe

Reklama